“Food”
The Prince Restaurant — recenzja

The Prince Restaurant
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa jak i jedzenie najwyższej jakości,duży plus kucharze serwujący dania ,szefowa robi klimat

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, daniel190888

Zrecenzowano 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

To niepozorna i na uboczu knajpka (takie lubię najbardziej :) Niech Was to nie zwiedzie bo zamówiliśmy większość z potraw ich karty i każde było absolutnie wybitne. Polecam mega zupę tajską, genialne żeberka, rybę, super kalmary i desery. Wszystko na 100% zadowolenia. Właściciele sami gotują i obsługują, robią to z ogromną pasją i to procentuje. Wszystko za rozsądne pieniądze. Na pewno wrócimy!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, michalz007
Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Stolik najlepiej zarezerwować z wyprzedzeniem. My mieliśmy szczęście i bez rezerwacji udało nam się usiąść po pół godzinie oczekiwania. Restauracja prowadzona przez uśmiechniętych i zwawych Polaków. Dania bardzo smaczne. Do rachunku podany pyszny rum karmelowy. Polecamy!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Cosmopolitan258034
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przystawki, dania, desery, drinki-pycha. Duże, elegancko podane porcje, niskie ceny, super obsługa. Jeszcze tu wrócę. Polecam!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 450gosia
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, pyszne jedzenie, wspaniali właściciele. To wszystko powoduje że wizyta w tej restauracji zawsze była bardzo udana. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Arkadiusz O

The Prince Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Callao Salvaje, Adeje

Callao Salvaje, Adeje

Byłeś(-aś) w The Prince Restaurant? Podziel się wrażeniami!