“Obiad dla dwojga”

Sunrise Fish Restaurant
Nr 15 wśród 58 Restauracje (Skala)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Najlepsze jedzenie jakie jedliśmy w Skali. Świeże owoce morza i przemiła obsługa godne polecenia. Jesteśmy pod wrażeniem . Dziękujemy! ευχαριστώ!

Dziękujemy, Sylwia01011994

Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładnie położona, z widokiem.

Niestety jakość jest chyba dopasowana do niewygórowanych oczekiwań głównie brytyjskiej klienteli. Muzyka w tle raczej adekwatna dla stypy. Kelnerzy bardzo mili ale nie oczekujcie greckiej gościnności. Nauczeni są raczej sztywnej uniżoności majordomusa.

Co do jedzenia... No cóż - chyba tylko sardynki z głębokiego oleju (choć prosiłem by były z grilla) były smaczne. Kalmar i okoń morski były nie tyle przeciagniete co zjarane i aż gożkie.

Chyba trzeba było zamówić ich signature dish czyli talerz owoców morza dla dwojga - kolekcja krewetek, sardynki i kółek kalmara w.panierze i z frytury.
Widać, że produkują to danie masowo, więc.....

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 810jurandb
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Knajpka trochę poza miastem. Wystrój uroczy. Obsługa jako w Grecji lekko śpiąca... byliśmy w 4 osoby. Każdy z nas zamówił co innego. Polecam małże (lekko zimne podane) i to było wszystko co w tym dniu można było polecić. Pozostałe potrawy w tym octopus przeciągnięty i suchy. Nie zachęcały nawet widokiem... Powalił nas rachunek, cena nie adekwatna do jakości...

Muzyka przetrwazajaca o dreszcze

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, piotr_gawara
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie aplikacja nigdy bym nie znalazła tej restauracji. Mimo wszystko wyróżnia się swoim wyglądem i widac z niej plaże oraz morze. Niestety jedzenie średnie. Ośmiornica sucha, ryż od risotto przeciągnięty. Najlepszy wybór to smażone kalmary i je najbardziej polecam. Obsługa smętna, ale miła, mówiąca po angielsku. Zapłaciliśmy z rodzina sporo, lecz jedzenie pozostawia wiele do życzenia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, dominikag221
Zrecenzowano 24 lipca 2017

Restauracja genialna, trochę oddalona od reszty, ale bez zgiełku i z piekną plażą w tle. obsługa prawdziwa grecka super. Posiłki najlepsze jakie jadłem w Skali, porcje duże.Polecam świeże sardynki lub talerz dla dwojga. Sposób podawania dań tak jak powinno to wyglądać w Grecji. Wystrój ładny wyspiarsko grecki. Serwis na plaży. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić karzdemu.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Lukasz L

Sunrise Fish Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skala, Cephalonia
Skala, Cephalonia

Byłeś(-aś) w Sunrise Fish Restaurant? Podziel się wrażeniami!