Skala

Zrecenzowano: 9 maja 2019
niemirad
Kraków, Polska
Na Kefalonii są ładniejszych plaże

Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś więcej. Plaża jest owszem, długa i ma prysznice, ale to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2017
_dagburi
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 741)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Byliśmy na początku plaży w Skali jadąc od Poros. Piaszczysta plaza, w wodzie przy brzegu kamyki, kilka metrów od brzegu od razu głęboko na ok 5 m.
Mało osób na plaży.W centrum już zaczyna robić się tłoczniej. Można wypocząć na lezakach bary i restauracje w bliskiej okolicy. Polecam

Dziękujemy, Pawelwro666
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Konieczne będąc na Kefalonii trzeba tam pojechać. Szeroka plaża piaszczysta razem z deptakiem i dziesiątkami knajpek z pysznym jedzeniem

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, niemirad
Zrecenzowano: 5 września 2018

Skala zauroczyła mnie swoją prostota,handlowa uliczka z knajpami porośnięta pięknymi kwiatami...oraz widok z góry na plaże...cudnie...bardzo przerzedzony las przez który z góry widać piękny kolor morza.Polecam odwiedzić.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Gosia J
Zrecenzowano: 11 lipca 2018

Całe szczęście, że na miejsce wypoczynku wybrałem Lassi i hotel z urokliwą zatoczką. Plaża w Skali:
PLUSY
- piaszczyste dno
- żwirkowa plaża
- ogólnie zadbana
MINUSY
- blisko drogi
- większość parasoli przeznaczona jest dla gości hotelowych
- do zachwytu brakuje sporo
- przereklamowana

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, JohnyBravvo
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Do tej pory zwiedzaliśmy Lefkadę i Zakynthos, a w tym roku postanowiliśmy odwiedzić Kefalonię i zatrzymaliśmy się w Skali. Plaża jest ogromna i ciężko wyobrazić ją sobie zapełnioną. Dostępne są oczywiście tradycyjne leżaki i parasole ale miłośnicy leżakowania na piasku tez nie będą zawiedzeni. Sam brzeg jest oczywiście kamienisty ale na sporym, kilkumetrowym pasie piasko-żwirku każdy również znajdzie miejsce kolor wody zachwyca, a do tego cisza i spokój do około. Mimo położenia przy głównej ulicy dominuje dźwięk... cykad ❤️

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, tomaszkR543GP