Zrecenzowano: 24 maja 2019

Niewielki hotel (raczej pensjonat**) prowadzony przez bardzo sympatycznych ludzi, idealny dla osób nie wymagających luksusów ale ceniących spokój i prywatność.
Pokoje dość mocno zawilgocone (bez śladów zagrzybień, brak wentylacji) ale ogromny plus za czystość i starania personelu o zaopiekowanie się gośćmi.
Klimatyzacja w każdym pokoju (za dodatkową opłatą). Warto wziąć ze sobą elektryczne urządzenie na komary (lub kupić w najbliższym sklepie).
Śniadania składały się z 1 rodzaju: sera żółtego, wędliny, pomidorów, 3 rodzajów pieczywa, białego jogurtu z możliwością dodania różnego rodzaju płatków, dżemu i miodu + kawa, herbata, mleko, sok pomarańczowy i cytrynowy, pomarańcze, czasem jabłka w plasterkach. Jedzenie po najniższej linii oporu, w najtańszej wersji z możliwością zrobienia kanapek na ciepło (to plus wynagradzający jakość) lub dokupienia jajka na twardo (0.50 euro) lub jajek na bekonie (4 euro). Dla chcących zjeść coś więcej na kanapce - zawsze można dorzucić coś swojego (sklep blisko), ale na początek dnia zupełnie nam to wystarczało.
Zaraz obok również dostępna tawerna serwująca posiłki i napoje (za oddzielną płatnością) w dobrej cenie i jakości.
Opieka rezydenta z Grekosa zawsze pod ręką i z uśmiechem. Możliwość wypożyczenia samochodu (choć my załatwiliśmy sobie we własnym zakresie) lub organizacji wycieczek fakultatywnych.
Hotel idealny na miejsce wypadowe do podróżowania po całej wyspie lub nastawionych na plażowanie. Wszędzie czysto i Grecko :) Syn właściciela, którego zawsze można spotkać na recepcji - zna imiona wszystkich gości i zawsze jest pomocny (nawet w najdziwniejszych pomysłach ;) ).
Gdybym miała tam wybrać się jeszcze raz - za czystość i ogromną gościnność, wybrałabym ponownie hotel Tara Beach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w większości z bocznym widokiem na morze lub góry. Niewielka ilość pokoi z widokiem na samo morze.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, To O
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w bardzo ładnym, zadbanym ogrodzie. Plaża dosłownie po drugiej stronie ulicy. Do głównej ulicy miejscowości 3 minuty spacerem. Do dyspozycji jest niewielki basen i darmowe leżaki oraz bar. Leżaki przy plaży płatne 7 euro za komplet. Plaża kamienisto-piaszczysta. Pokoje o niezbyt wysokim standardzie, bardzo mała łazienka, duże i wygodne łóżka, niewielkie tarasy/balkony z małym stolikiem i dwoma krzesłami. Klimatyzacja za dopłatą, ok 45 euro za tydzień z tego co pamiętam. Śniadania bardzo ubogie i codziennie takie same. Do wyboru 2 rodzaje pieczywa tostowego (2 tostery), żółty ser, szynka (a właściwie mielonka, pomidor, ser feta. Do tego jogurt z 3 rodzajami płatków i miodem oraz codziennie inny owoc. Kawa i sok podawany dostępne przy śniadaniu właściwie nie nadają się do spożycia. Dodatkowe płatne gotowane jajko 0,5 E/jajecznica 4 E - nie próbowaliśmy ;) Bar przy plaży ma już zdecydowanie lepszą ofertę zarówno żywności jak i napojów. Wyglądało ok ale jedzenie tam nie próbowaliśmy. W okolicy jest wystarczająco dużo dobrych restauracji, tawern i barów także korzystaliśmy z ich oferty. Sama miejscowość jest niewielka, przez co nie ma tu zbyt dużo ludzi i można spokojnie wypocząć. Auto wypożyczyliśmy już w Polsce korzystając z usług pośrednika (wpisz w google AutoWay Polska). Polecamy takie rozwiązanie. Wyspa jest na tyle mała że 2-3 dni można zobaczyć jej wszystkie atrakcje. Zdecydowanie polecam plaże Myrtos i Petani. Plaża Xi - malutka i przereklamowana. W okolicy Skali dość ładna plaża Mouda ale to tylko do zaliczenia "na powrocie" za jakiegoś wyjazdu. Marina w Assos, kolorowe kamienice i twierdza na szczycie góry - punkt obowiązkowy. Widoki z drogi na szczyt niesamowite, szczególnie jeśli zboczy się z głównej drogi i wybierze trasę zboczem góry. Po drodze do Assos jaskinia Melissani. Stolica wyspy Argostoli, z portem, starą latarnią oraz obeliskiem - obiektami które warto uwiecznić na zdjęciach lub filmie z wakacji.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Karol N
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel dla mało wymagających osób. Piękny zadbany ogród, pokoje sprzątane codziennie (urządzone raczej skromnie, łóżko wygodne, mała lodówka w każdym pokoju, balkon lub taras ze stołem i krzesłami, jedyny minus za malutki prysznic- ale da się wykapać :) Niedaleko do plaży, wystarczy przejść przez ulice. Ręczniki wymieniane co drugi dzień. Śniadanie monotonne(kilka rodzajów płatków, jogurt, miód ,dżemy, najtańsza szynka, żółty ser, plus za prawdziwa grecką fetę, pomidor i codzienne inny rodzaj owoców. W okolicy duzo restauracji i sklepów. Świetny hotel jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Prowadzony przez bardzo sympatycznych ludzi. Polecam:)

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, weronikaj2013
Zrecenzowano: 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Tara Beach jest uroczym obiektem prowadzonym przez grecką rodzinę. Janis, syn właścicieli wita wszytkich gości po imieniu co na pewno jest bardzo miłym akcentem.
Dostaliśmy pokój nr 39 z bocznym widokiem na morze. Sam pokój ma wystarczającą wielkość żeby rozłożyć walizki, łóżko jest bardzo duże i o dziwo wygodne. Mieliśmy świeżo wyremontowaną łazienkę.
Ręczniki są wymieniane codziennie i oczywiście pokój jest również przy okazji sprzątany.
Obiekt dysponuje czystym basenem i przepięknym ogrodem!!
Przy basenie jest bar.
By dotrzeć do plaży wystarczy przejść ulicę. Można wypożyczyć leżaki i parasol w cenie 7€ za pare na cały dzień. Po plaży krąży również pani przyjmująca zamówienia i donoszącą napoje i przekąski na plażę.
Śniadania i owszem codziennie się powtarzają ale produkty są zawsze świeże i niczego nie brakuje.
Hotel jest idealny dla osób które chcą wypocząć w ciszy i mieć blisko do plaży
Pozdrawiamy Janisa i całą załogę hotelu i dziękujemy za bardzo przyjemny tydzień!

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, tomaszkR543GP
Zrecenzowano: 9 lipca 2017

Bardzo dobry wybór hotelu,piękny, zadbany ogród, dobrze zaprojektowany,część stolików na zewnątrz, śniadania można jeść wśród zieleni /cienkie, ale jeśli wcześniej wiemy ,że takie są akceptujemy/ Położenie rewelacyjne, można leżeć na leżaku przy basenie pod kwiatami a kąpać się w morzu.Minusy: pokoje niestety żle umeblowane, ciasno, łazienka wymaga remontu, ale czyściutko ,codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki.Uwaga na pokoje w głównym budynku z prawej strony.Graniczą z lokalem w którym nieustannie gra muzyka do wczesnych godzin nad ranem.Moim zdaniem w tym klimacie klimatyzacja winna być w cenie pokoju/45EUR za tydzień/ i ze względu na położenie tuż przy deptaku sejf powinien być bezpłatny lub chociaż tańszy/20EUR Skala jak Ciechocinek, tawerny z podłą grecką kuchnią.pełna komercja.Lepiej wypożyczyć samochód i znajdziemy wszystkie uroki Grecji.Dziękujemy Janisowi za ostatni dzień i zastępczy pokój w dniu wyjadu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Muzyka z pobliskiego lokalu nie sprzyja wypoczynkowi
Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, elbrus58