“Rewelacja”
Mikelatos — recenzja

Mikelatos
Nr 1 wśród 53 Restauracje (Skala)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 22 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tu trzy wspaniałe wieczory. Wspaniałe jedzenie, dobre wino i doskonała obsługa. Ceny nie powalają , polecam polędwicę z krewetkami, kalmary, rybę smażoną w papierze.

Dziękujemy, Rafalek333_11

Zrecenzowano 19 marca 2017

Idealne miejsce położone przy głównym deptaku miejskim, z daniami które oddaja greckie wyspiarskie klimaty. Ceny umiarkowane.

2  Dziękujemy, Pawel Piotr F
Zrecenzowano 6 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Cała reszta dań. Przemiła rodzina grecka bracia i dzieci uwijają się wśród gości. Wyspiarski klimat taverny. Świeże kwiaty w wazonach. Miło.

1  Dziękujemy, studiohifi
Zrecenzowano 17 czerwca 2016

Z daleka było widać, ze nigdzie nie ma tak wielu klientów, jak tam. Zaryzykowałam. Obsługa bardzo miła. zamówiłam Lamb "kleftiko" za 13 Euro - pycha - podawana w folii aluminiowej z ziemniaczkami i warzywami.Super gorące i super pyszne, lokalne wino (5 Euro) - bardzo delikatne, fajne w smaku, bruschetta (4,30 Euro). Atmosfera bardzo przyjazna, kelnerzy super mili , potrawy podawane szybko. Na koniec poprosiłam o zamówienie taksówki. Nie było to żadnym problemem. Polecam tawernę jak najbardziej.

1  Dziękujemy, Anita G
Zrecenzowano 6 sierpnia 2015

WSPANIAŁE miejsce na kolację dla par, rodzin czy przyjaciół. Każdy jest tu witany jak dobry znajomy, przy drugiej wizycie właściciele rozpoznają klientów, zagadują, opowiadają anegdotki etc. - to bardzo miłe, absolutnie nienachalne. Prawdziwa gościnność! Właściciele, bracia, codziennie obecni w tawernie wraz z ekipą baaaardzo profesjonalnych kelnerów sprawnie obsługują zadowolonych gości. Absolutnie wszystkie pozycje w menu są fantastyczne; to tradycyjna kuchnia Kefaloni w najlepszym wydaniu. Wystrój lokalu bardzo ładny, zawsze świeże kwiaty, wewnątrz kamienne, klimatyzowane wnętrze, gdzie miło mija czas. Restaurację odwiedziłam kilkanaście razy i polecam z pełną odpowiedzialnością. Podczas ostatniej wizyty kończącej urlop właściciel Jorgos Mikelatos podarował nam butelkę smacznego wina z Kefaloni - miły gest, już raczej rzadko spotykany.

2  Dziękujemy, Marta_Katarzyna

Mikelatos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mikelatos? Podziel się wrażeniami!