“Tawerna nie tak rewelacyjna jak polecają”
Apostolis Taverna — recenzja

Apostolis Taverna
Nr 13 wśród 55 Restauracje (Skala)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 lipca 2017

Jedzenie przeciętne. Brak świeżego soku z pomarańczy w greckiej tawernie? Obsługa jakby nie grecka, chociaż Grecy. Kiepski wystrój bez klimatu wysp, tylko tak jak na stołówce.

Dziękujemy, Lukasz L

Zrecenzowano 19 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Daleko od morza ale warto przejsc sie aby zjesc smacznie.
Mila obsluga. Tanie wino.
Bylsimy o 17.30 i duzo stolikow bylo porezerwowanych przez angielskich emerytow.

1  Dziękujemy, Maciej W
Zrecenzowano 9 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Dobre jedzenie a na koniec dostaliśmy nawet jako prezent litr wina, polecam wszystkim w okolicy:)

1  Dziękujemy, Alek L
Zrecenzowano 5 sierpnia 2015

Szczerze polecam. Bardzo serdeczna i szybka obsługa, od razu podają coś do picia i chleb z własnym masłem czosnkowym. Wszystkie dania bardzo dobre, najbardziej smakowała mi golonka z rusztu, niestety nie pamiętam greckiej nazwy. Jak spytałem kelnera co to za danie, wskazał na swoją łydkę. Polecam też lamb souvlaki, gemista (nadziewany pomidor i papryka), meze w zestawie dla 2 osób. Ceny chyba najniższe w mieście, litr wina 6 euro, po posiłku podają jeszcze po lampce od lokalu.

2  Dziękujemy, Jarek1960
Zrecenzowano 16 sierpnia 2014

W myśl zasady, że w Skali im dalej od morza tym lepiej, bardzo tanie i znakomite jedzenie.
Jedliśmy tam dwa razy. Szczególnie polecam Kefalonia meet pie, cudownie przyprawiona tak jak wszędzie, ale tutaj ciasto było bardzo cieniutkie przez to potrawa była bardzo delikatna oraz lamp stifado znakomicie przyrządzone i co wyróżniało bardzo duże kawałki delikatnego mięsa. Obsługa bardzo wylewnie wita i żegna :-)

• Atmosfera
2  Dziękujemy, Michał S

Apostolis Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skala, Cephalonia

Byłeś(-aś) w Apostolis Taverna? Podziel się wrażeniami!