Zrecenzowano: 4 września 2018

Spokojny i czysty hotel ze wspaniałym widokiem na morze. Przemiła i pomocna właścicielka Sophia, która dba o zadowolenie gości. Hotel jest zlokalizowany na wgórzu, w pewnym oddaleniu od centrum Skali, co zapewnia pewną dawkę ćwiczeń po leniwym dniu. Spory teren i rozmieszczenie budynków powoduje, że nie oddczuwa się obecności innych gości. Jest to nasza 3 wizyta w tym hotelu i bardzo możliwe, że nie ostatnia.

Dziękujemy, Izabela_KRK
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, życzliwa opieka personelu, zwłaszcza pani Zofii. Lokalizacja na wzgórzu dobrze robi po leniwym dniu na plaży lub po wizycie w tawernie. Możliwe, że w przyszłym roku polecimy tam kolejny, czwarty już raz.

Dziękujemy, Darek G
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Ładny widok z tarasu przy recepcji na całą zatokę, gdy przejrzystość była dobra było widać sąsiednie wyspy. W pensjonacie są wycieczki z Polski oraz Wielkiej Brytanii.
Nie polecam hotelu dla osób które mają problemy z chodzeniem bo jest on zlokalizowany na wzgórzu, powrót do hotelu w godzinach 12-15 był dosyć męczący ze względu na dość strome podejście z morza oraz brak jakiegokolwiek skrawka cienia na drodze. Hotel jak dla mnie nie nadaje się dla rodzin z dziećmi- brak jakichkolwiek atrakcji dla nich oprócz brodzika.
Śniadanie standardowe- szynka, ser, jogurt, płatki, miód, dżem, pokrojone pomidory i owoce, pieczywo. Toster -opiekacza ma swoje najlepsze lata ma za sobą, zawsze ustawiała się do niego kolejka.
Hotel był wybrany ze względu na oddalenie od centrum miasta, jednak nasz pokój był tak zlokalizowany że wieczorami do godziny 1 było słychać imprezę i głośne rozmowy z baru hotelu sąsiedniego pomimo zamkniętych okiennic.
Pokój był odnowiony, bardzo ładny, czysty, miał swój klimat. Meble nie były zniszczone, materace bardzo wygodne, bardzo oryginalne drzwi wejściowe do pokojów. Niestety łazienka pozostawiała dużo do życzenia. Nie było ciepłej wody z rana, Kabina całkowicie się rozwalała i rdzewiała, fugi i kąty kabiny były pokryte pleśnią, widać że nie były doczyszczane. Nie było uchwytu do trzymania słuchawki od prysznica. W łazience brakowało jakichkolwiek haczyków oprócz uchwytu na ręczniki, nie było gdzie zawiesić ubrania. Umywalka i ubikacja były w porządku, lustro widać że z odzysku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli chodzi o ciszę to lepiej prosić o pokój od strony ulicy, ze względu na hałasy z sąsiedniego hotelu.
Dziękujemy, Pati B
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Hotel sam w sobie fajny, czysty i widać że w miarę nowy. prowadzony rodzinnie. Plusy hotelu:
- Czysto, cicho i spokojnie
- Fajny basen z leżakami z widokiem na morze
- śmieci wynoszone codziennie, ręczniki raz na tydzień
- Bardzo wygodne łóżko
Minusy hotelu:
- Położony ok 400-500m od morza, ale droga powrotna wymaga wysiłku, droga stroma pod górę
- Mało urozmaicone śniadania, przez 2 tygodnie to samo (ser, szynka, feta, miód i dżemy oraz musli) mało warzyw, przez 2 tyg. był tylko pomidor a z owoców pomarańcze, nektarynki, jabłko i arbuz.
- Ceny napojów przy basenie dla gości hotelowych: 2,50€ za 330ml coli?? Płaciłam mniej w tawernie na plaży

Ogólnie pokój nam się podobał. Balkon dostaliśmy malutki, po rozłożeniu krzeseł ciężko było się obrócić, inne pokoje widać miały tez większe balkony. Kolejnym plusem jest cicha klimatyzacja, z którą nawet da się spa w nocy bo nie buczy jak w innych hotelach ( ogólnie jestem przeciwniczką klimatyzacji). Pokoj wyposażony w lodówkę, ale niestety tak malutką, że ciężko było przechować w niej cokolwiek, nieforemna. Jeżeli ktoś planuje pić ciepłe napoje poza godzinami podawania śniadań (8-10) proponuje wziąć ze sobą czajnik elektryczny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 110 ma malutki balkon,
Dziękujemy, janinah88
Zrecenzowano: 18 października 2017

Typowy, grecki, kameralny ,skromny ale czysty hotelik dla ludzi bez większych wymagań. Jedyny minus to droga z miasta do hotelu. Dość stromo pod górkę, Ok. 500m. Taxi 5 € Cisza, spokój, bardzo miła obsługa i właścicielka. Śniadania słabe i to samo cały czas. Warto urozmaicić sobie jakimś pomidorem czy ogórkiem. Jak ktoś ma wysokie wymagania to niech szuka 5*

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Sebastian D