“Doskonale....”

Ristorante Pizzeria Brasa
Nr 4 wśród 29 Restauracje (Tremosine)
Kuchnie: Grill/rożen, Włoska, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 czerwca 2017

Będąc w podróży wokół jeziora Garda natknęliśmy się na to przeurocze miejsce .
Wspaniała atmosfera , doskonale znana lokalnym mieszkańcom restauracja .
Polecam zadzwonić wcześniej i zarezerwować stolik na większą ilość osób.
Co do jedzenia - doskonałe ***** 5stars - to mało. Polecam wszystkim - wspaniała włoska pizza , owoce morza ,ryby. Kazdy znajdzie coś dla siebie.
Miłym zaskoczeniem dla nas była obsługa - okazało się , że dzwieczyny były POLKAMI.
Doradziły nam w wyborze potraw a co lepsze- wyprawiły nam wielka ucztę.
Gorąco polecam to miejsce.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Marek1976

Zrecenzowano 4 maja 2017

Restauracja cudowna. Jedzenie przepyszne, miła atmosfera.Ceny niskie, w restauracji pracują polki,które doradzają co można zjeść. Można tam zakupić oliwę regionalną. Bardzo polecam.

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, emila2011
Zrecenzowano 1 września 2016 z urządzeń przenośnych

Znalezione dzięki TA. Zjedliśmy tam obiad w drodze powrotnej z "tarasu grozy". Dojazd i okolica jak z filmu. Piękne. Restauracja urzadzona w starym młynie przy strumieniu. Parking na łuku po drugiej stronie ulicy. W sobotnie popołudnie sporo ludzi ale stolików nie brakuje i obsługa przy tym bardzo sprawna i pomocna. Szczególnie polka - pani Bogusia. Porcje duże i w dobrej cenie. Makaron z prawdziwkami i krewetkami tak dobry, że już myślę o kolejnych wakacjach nad Gardą. Na pewno tam wrócę.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 20 maja 2016

Fantastyczna knajpka, restauracja - pizzeria, baaaardzo swojska, nienadęta, z rodzinną atmosferą, lubiana wśród miejscowych, o czym świadczyły liczne rezerwacje stołów na popołudnie. Przepyszne proste włoskie jedzonko. Moja ulubiona pizza frutti di mare znakomita. Trafiliśmy tu przypadkiem zwiedzając okolicę. W restauracji spotkaliśmy pracującą tu sympatyczną Polkę. Ristorante Pizzeria Brasa jest uroczo położona nad rzeczką, przy krętej górskiej drodze, którą przejazd dostarcza sporo wrażeń - w okolicy tunele, wąwozy, wodospady, widoki przepiękne. Byłam tu latem 2012 roku.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, MarzennaLuka
Zrecenzowano 6 września 2011

Rodzinna restauracja z prawdziwym, pysznym włoskim jedzeniem. Wystrój dość specyficzny, ale jedzenie świetne. Do tego niezłe ceny za na prawdę spore porcje. Miejsce poleciła mi Polka mieszkająca w okolicy. Nie zawiedlismy. Koniecznie trzeba tu zjeść zwłaszcza na miejsce prowadzi od strony jeziora niesamowita droga

• Atmosfera
Dziękujemy, Pafnucy

Ristorante Pizzeria Brasa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Limone sul Garda, Province of Brescia

Byłeś(-aś) w Ristorante Pizzeria Brasa? Podziel się wrażeniami!