Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Witam wszystkich. Właśnie wróciłam z owego hotelu i jeśli mogę to zdecydowanie nie polecam wyjazdu do niego. W hotelu jest brudno, nie zmieniana pościel ( dwa razy na dwa tygodnie została zmieniona i to tylko w jednym pokoju), brak ręczników, papieru toaletowego. Wadliwie działająca klimatyzacja., grzyb w łazienkach, brudna lodówka. Basen mały w okropnym stanie, maty antypoślizgowe tak brudne że aż strach po nich chodzić. Stoliki na basenie brudne. Brak animacji w ciągu dnia, nie ma mini klubu dla dzieci, siatka do tenisa - strach ruszać, Mini zoo jeden smród a dodatkowo jeśli traficie na pokoje od strony Zoo to murowanie spanie tylko do 4 rano bo niestety wtedy budzą się koguty. Plaża okropna napewno nie dla dzieci, pełno kamieni po których trudno wejść do wody. Chyba że tylko z pomostu ale tam jest głęboko.
Jednym plusem było dobre jedzenie i mili ludzie pracujący w restauracji, barze i czterech chlopaków którzy prowadzili animacje od godziny 20.30.
Jednym słowem szkoda pieniędzy na wyjazd do tego hotelu. A i najważniejsze OFERTA NIE JEST ZGODNA Z TYM CO NA MIEJSCU ZASTANIECIE !!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Jedyną opcją na cichy pokój jest budynek przy małym basenie
Dziękujemy, Konstantina20199
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Dajemy trzy gwiazdki za warunki w hotelu ( brak ręczników,brudno). Dwie gwiazdki za plażę ( brudno, kamieniste zejscie). Piec gwiazdek dla animatorów, kelnerów i barmanow za miłe nastawienie do turystów. Mimo wszytko minusem jest brak animacji w dzień.

Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano: 22 października 2018

Hotel usytułowany jest na wzgórzu z pięknym widokiem na Morze Egejskie,15 minut spacerem do prywatnej plaży . Droga jest bardzo stroma i zawiła. Na dół można zejść, ale droga powrotna to koszmar . Kąt nachylenia to na moje oko około 75 stopni. Kursuje bus co pół godziny , więc jakaś alternatywa jest. Ale jeśli ktoś lubi pospacerować , to tylko w jedną stronę . Pokoje w hotelu, to zależy. My dostaliśmy mały pokoik z wychodzącymi oknami na drugi obiekt. Balkon malutki , obskurny , brudny - ogólnie klaustrofobia. Udało nam się zamienić pokój na inny , tam było lepiej, widok na basen i nawet kawałeczek morza- było czym oddychać. Cały obiekt składa się z kilku części -mnóstwo schodów, nie polecam rodzinom z dziećmi i osobom starszym . Co prawda jest winda, ale jeździ tylko do pewnego momentu ,później na wyższe kondygnacje trzeba się udać schodami. Klimatyzacja działała bezbłędnie, pokoje sprzątane każdego dnia, ale tylko rynek i wymiana ręczników. Kuchnia - może być, trochę mało urozmaicone śniadania , ale da się przeżyć. Ciasta, desery znakomite. Obsługa miła, pomocna , mówiąca w języku angielskim .Hotel generalnie dla Turków, animacje prowadzone tylko po turecku, chociaż Polaków też było sporo , ale zdecydowana większość to Turcy . Brak promenady , knajp, sklepików . Polecam dla tych ,którzy preferują lenistwo na basenie a wieczorami szybkie spanie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polacy nie otrzymują pokoi z widokiem na morze .
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sylwia D
Zrecenzowano: 30 września 2018

Mocne strony hotelu: piękne położenie na stoku skały z widokami na morze i wyspy; urozmaicone jedzenie (przepyszne słodkości), jednak w czwartym dniu stało się już monotonne; uprzejma obsługa kelnerska i barmańska (ze znajomością słów polskich); mili i uprzejmi goście hotelowi i to bez względu na narodowość; bardzo dobry i efektowny układ miejsc atrakcji (basen, spa, stołówka, bary, animacje); pokój czysty z wystarczającym umeblowaniem codziennie sprzątany z widokiem na parking i tarasem zarośniętym pnączami (dzięki temu w pokoju był półmrok i chłodno); klimatyzacja działająca jak trzeba.
Słabe strony hotelu: brak podstawowych informacji (był wywieszony w recepcji certyfikat spełniania warunków sanitarnych, ale nie było hasła dostępu do WiFi) - o wszystko trzeba się pytać; stan sanitariatów ogólnodostępnych w lobby i strefie SPA opłakany; łazienka w pokoju w starej części hotelu urządzona standardowo, ale ze zbiornika miski ustępowej ciekła woda (w trzecim dniu naprawiłem - szkoda wody), na umywalce i brodziku osady kamienia, zakamarki kabiny natryskowej wypełnione brudem i pleśnią, drzwi kabiny przy otwieraniu i zamykaniu należy unieść do góry, woda z natrysku nie chciała spływać do kratki; plaża wydzielona i oddalona od hotelu ok. 800 m - dowóz busem, ale warunki dalekie od normalności - pomost z nowym drewnianym pomostem na przerdzewiałej konstrukcji, wejście do wody tylko z pomostu na głęboką wodę, niestety woda była tylko czysta pierwszego dnia, bo w następnym dniu była zmącona, bar plażowy w stanie zapuszczenia (koniec sezonu?).
Reasumując: Z mankamentami hotelu stykaliśmy się tak krótko, że nie wpłynęło to na naszą bardzo dobrą ocenę - miejsc problematycznych unikaliśmy, korzystaliśmy z miejsc efektownych. Korzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych dobrze zorganizowanych przez ITAKĘ. Z informacji innych gości wiemy, że w nowej części hotelu warunki były dużo lepsze, jeżeli chodzi o pokoje i łazienki, dlatego opinie innych gości mogą różnić. Gdyby w przyszłości ktoś nam zadał pytanie o ten hotel, to bez polecenia z naszej strony. Uczestnicząc w wycieczkach fakultatywnych spotykaliśmy gości hotelowych z Cactusa i Kadikale, gdzie warunki były idealne. Tak więc wybór jest duży, a ceny porównywalne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój tylko w nowej części hotelu.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka_i_Ryszard
Zrecenzowano: 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel lata świetności ma już za sobą.lezaki,stoliki nadają się już dawno do wyrzucenia.brak klimatyzacji w lobby i na stołówce, problem ze znalezieniem stolika na tarasie w czasie kolacji.pokoje sprzątane codziennie,materace wygodne,ręczniki wymieniane codziennie.brakuje nadzoru właściciela.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, kazdaro