Genialne

Zadbane, genialne, miło spędzony czas, dużo eksponatów w bardzo dobrym stanie. Bardzo miło spędzony... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Paweł S
Powrót do przeszłości.

Jak dla mnie to jest obowiązkowe miejsce do zobaczenia w Kudowie. Powrót do przeszłości... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
757maciejj
Głuchołazy, Polska

Zrecenzowano: 8 maja 2019

Najlepiej przygotowane muzeum zabawek. Świetnie zrealizowane ekspozycje, duża ilość eksponatów - część z nich jest interaktywna. Przy wejściu sklepik z zabawkami z dawnych lat.

1  Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, żeby cofnąć się do czasów dzieciństwa. Polecam starszym i młodszym. Warto też odwiedzić sklep z zabawkami i zakupić klik-klak albo Wańkę-wstańkę, czy inną nieczęsto już spotykana zabawkę.

2  Dziękujemy, Izabela H
Zrecenzowano: 4 maja 2019

Bez względu na wiek...odnajdziesz tutaj zachwycające wspomnienia z dzieciństwa ....Ty, twoje dzieci, rodzice...z łezką w oku ...przeniesiesz się w świat już niebyły....PIĘKNE

1  Dziękujemy, Danuta B
Zrecenzowano: 19 marca 2019

Niesamowite miejsce, w którym ponownie można poczuć się jak dziecko. Ogromna kolekcja robi wrażenie. W gablotach można znaleźć przedmioty z kilku epok. Są też pomoce szkolne, tornistry, książki, a lalki z XiX wieku sąsiadują z pierwszymi komputerami i konsolami. Warto odwiedzić !

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, 803rafalp
Zrecenzowano: 18 marca 2019

Świetne muzeum z dużą liczbą eksponatów. Dla mnie w sporej mierze powrót do przeszłości, bo w muzeum odnalazłam sporo zabawek z czasów mojego dzieciństwa. Były zachwyty i wspomnienia związane z dawno utraconymi egzemplarzami :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Piegusek