Warto!

Prywatne muzeum z bogatymi zbiorami prowadzone przez pasjonatów. Dużo wspomnień z dzieciństwa. Dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
FamilyPL
Wawer, Polska
Genialne

Zadbane, genialne, miło spędzony czas, dużo eksponatów w bardzo dobrym stanie. Bardzo miło spędzony... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Paweł S

Zrecenzowano: 18 marca 2019

Świetne muzeum z dużą liczbą eksponatów. Dla mnie w sporej mierze powrót do przeszłości, bo w muzeum odnalazłam sporo zabawek z czasów mojego dzieciństwa. Były zachwyty i wspomnienia związane z dawno utraconymi egzemplarzami :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Piegusek
Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniala sentymentalna podróż dla każdego. Zarówno dla rodziców jak i najmłodszych. Wiele niesamowitych eksponatów i ciekawych wystaw.
W sklepiku zakupiliśmy oryginalnego misia Jasia Fasoli :)
Szczerze polecam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, 417pawelz
Zrecenzowano: 19 stycznia 2019

Muzeum budzi wiele miłych wspomnień, posiada sporą kolekcję zabawek z różnych epok (są nawet lalki z 1820r.) doskonała zabawa dla małych i dużych

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, abigail22017
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Wspaniałe miejsce pełne sentymentalnych wspomnień dzieciństwa mojego i moich rodziców. Na początek Koziołek Matołek i Plastuś, potem jest tylko lepiej... Wspaniałe gabloty tematyczne zabawek z innych krajów.... Gorąco polecam człowiekowi w każdym wieku!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam zwiedzenie muzeum. Czas zwiedzania około 30 -40 minut. Przy wyjściu można zakupić ciekawą pamiątkę.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Justyna Bartusi... B