Powrót do przeszłości.

Jak dla mnie to jest obowiązkowe miejsce do zobaczenia w Kudowie. Powrót do przeszłości... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
757maciejj
Głuchołazy, Polska
Super. Pozytywne zmiany!

Od naszej ostatniej wizyty w tym miejscu minęło już parę lat. Przedtem muzeum przypominało... Przeczytaj więcej

KarolinaaMei
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniala sentymentalna podróż dla każdego. Zarówno dla rodziców jak i najmłodszych. Wiele niesamowitych eksponatów i ciekawych wystaw.
W sklepiku zakupiliśmy oryginalnego misia Jasia Fasoli :)
Szczerze polecam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, 417pawelz
Zrecenzowano: 19 stycznia 2019

Muzeum budzi wiele miłych wspomnień, posiada sporą kolekcję zabawek z różnych epok (są nawet lalki z 1820r.) doskonała zabawa dla małych i dużych

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, abigail22017
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Wspaniałe miejsce pełne sentymentalnych wspomnień dzieciństwa mojego i moich rodziców. Na początek Koziołek Matołek i Plastuś, potem jest tylko lepiej... Wspaniałe gabloty tematyczne zabawek z innych krajów.... Gorąco polecam człowiekowi w każdym wieku!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam zwiedzenie muzeum. Czas zwiedzania około 30 -40 minut. Przy wyjściu można zakupić ciekawą pamiątkę.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Justyna Bartusi... B
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce dla wszystkich. Byłam z 7 letnia córka i 91 letnia babcią i każda z nas znalazła coś dla siebie. Bardzo miły personel, z zaciekawieniem wysłuchał opowieści babci o jej zabawkach. Polecam wizytę każdemu!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Martuska77