Warto!

Prywatne muzeum z bogatymi zbiorami prowadzone przez pasjonatów. Dużo wspomnień z dzieciństwa. Dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
FamilyPL
Wawer, Polska
Genialne

Zadbane, genialne, miło spędzony czas, dużo eksponatów w bardzo dobrym stanie. Bardzo miło spędzony... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Paweł S

Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Wspaniałe miejsce pełne sentymentalnych wspomnień dzieciństwa mojego i moich rodziców. Na początek Koziołek Matołek i Plastuś, potem jest tylko lepiej... Wspaniałe gabloty tematyczne zabawek z innych krajów.... Gorąco polecam człowiekowi w każdym wieku!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam zwiedzenie muzeum. Czas zwiedzania około 30 -40 minut. Przy wyjściu można zakupić ciekawą pamiątkę.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Justyna Bartusi... B
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce dla wszystkich. Byłam z 7 letnia córka i 91 letnia babcią i każda z nas znalazła coś dla siebie. Bardzo miły personel, z zaciekawieniem wysłuchał opowieści babci o jej zabawkach. Polecam wizytę każdemu!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Martuska77
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dużo creepy zabawek jak z horrorów :D ogólnie dużo zabawek z bardzo wielu pokoleń i regionów. Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Maciek S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W centrum Kudowy fajne miejsce dla dzieci i dla dorosłych też Dzieciaki mogą zobaczyć zabawki którymi bawili się rodzice.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, rybka15