Kudowa Zdrój

“Super miejsce ”

Sudeckie Chaty - Smażalnia Ryb
Nr 9 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pstrąg wspaniały. Suróweczki pyszne. Wszystko świeże i chrupiące. Stały punkt programu podczas pobytu w Kudowie.

Dziękujemy, donatak475

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Po spacerze w Parku Zdrojowym zaostrzył nam się apetyt i postanowiliśmy zjeść dobrą rybę. I faktycznie była dobra i smaczna. Wróciliśmy tu kilka razy i wszystkim to miejsce polecamy.
Teren w około ciekawie zagospodarowany z placem zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, Janusz R
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Specjalność lokalu - pstrąg na desce - bardzo smaczny, niestety uroku odbierają mu frytki - nie do końca w moim typie, karbowane - mrożone, szkoda, że nie z normalnych ziemniaków, niemrożone, danie od razu byłoby lepsze. Surówka też średnia, na szczęście smak świeżutkiego pstrąg ratuje sytuację.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, yazamann
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Polecam pstrąga, podany dość nietypowo na drewnie, smaczny i dobrze doprawiony, do tego frytki i surówki, nic dodać tylko życzyć smacznego.

Dziękujemy, PiotrP1965
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Bardzo smaczne rybki, czuć, że świeże, ale niestety nie odpowiadała mi forma podania na drewnie. Wydaje mi się to mało higieniczne. Cała reszta super. Fajne położenie lokalu.

Dziękujemy, edytabo

Sudeckie Chaty - Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sudeckie Chaty - Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!