“Smacznie.”

Smazalnia Ryb U Andrzeja
Nr 12 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna, świeża ryba. Pstrąg i karp wyborny. Porcje ryby duże. Dodatki świeże. W lokalu altanki. Dużo miejsc dla gości. Polecam.

Dziękujemy, 826aleksandrag

Zrecenzowano 1 września 2019

Świeża, pyszna rybka w spokojnej okolicy. Bardzo uprzejma obsługa, jedyny minus to brak możliwości zapłacenia kartą. Przemiła obsługa zgodziła się wydać nam obiad „na zeszyt”, bo nie byliśmy przygotowani na brak terminala

Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie miejsce godne polecenia!
Altanki - super sprawa, bo nie przesiąknie się zapachem oleju. Dzieci mogą złowić rybkę, a w czasie deszczu Pan z obsługi odprowadzał gości z parasolką - szacun :)

Dziękujemy, 117basiaj
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Na uboczu, zdala od zgiełku. Doskonale wysmażony pstrąg z masłem czosnokowym, ćwiarki ziemniaczków, surówka. Wystarczy za pełny obiad. Ceny przystępne. Na pewno tu wrócimy. Polecam.

1  Dziękujemy, Macin1974
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Do smażalni trawiliśmy dzięki opiniom , miejsce bardzo urocze i przyjemne. Dla dzieci świetna zabawa i radość przy samodzielnym łowieniu pstrąga. Smażony pstrąg rewelacyjny. Podczas 5 dniowego pobytu byliśmy aż 3 razy tak dobrze przyrządzonej ryby dawno nie jadłam

Dziękujemy, mckosiak

Smazalnia Ryb U Andrzeja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Ryb U Andrzeja? Podziel się wrażeniami!