“Kosmiczne rozczarowanie”
Kosmiczna — recenzja

Kosmiczna
Nr 28 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne co w tej restauracji na plus to kelnerzy, mili i rzetelni. Odnośnie jedzenia to po prostu szkoda słów. Zupa czosnkowa z grzankami zimna, choć mimo wszystko zjadliwa. Dania główne okropne, kluski śląskie rozgotowane, wieprzowina wędzona stęchnieta, surówka sucha i bez smaku, knedliki wysuszone niczym suchary, ogólnie dramat. Z całego serca radzę omijać tę restaurację z daleka, chyba że ktoś chce spędzić kilka godzin na toalecie jak ja.

Dziękujemy, 416grzegorzm

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem, po prostu było tam wolne miejsce na parkingu. Po wejściu trochę mnie zatkało, bo wystrój rodem z PRLu, okazało się że to zamierzone, choć bardziej chyba z konieczności, pewnie remont to majątek. Wystrój sali to taki typowy dancing dla 60+, ale cóż.... pomyślałam że spróbujemy. Karta dań też nie wyglądała zachęcająco, zamowilismy jednak pstrąga z patelni, kotleta i mięso z sosem. Nazwy nawiazywaly do nomenklatury PRLowskiej. Potrawy o okazały się wyśmienite. Ogromne porcje, wielki talerz. Pyszne surówki, mój pstrąg był wyznaczony idealnie na maselku.wrecz rozplywal się w ustach. Pozostałe dania też Prima sort. Ceny umiarkowane, adekwatne do jakości. Wyszliśmy najedzeni i zadowoleni. Polecam!!!

Dziękujemy, Agnieszka G
Zrecenzowano 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobry Zabawa Taneczna - DANCING dla starszych jak i dla młodych to jak najbardziej w Restauracji Kosmiczna. Zimne piwko i urozmaicona muzyka to jest TO!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Monnii9
Zrecenzowano 27 września 2018

Pyszne jedzenie,ogromne porcje, niedrogo polecam.Czysto,cicho,przemiły kelner.Nasze wrażenia bardzo pozytywne ,posiłki świeże i ładnie podane

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, De K
Zrecenzowano 16 września 2018

Byliśmy tam kilka razy. Jedzenie bardzo smaczne z małym ale...Dwa razy zamawiałem schab po kudowsku i za drugim razem był twardy, mniejszy, niedoprawiony...Inne potrawy bardzo smaczne, a próbowaliśmy kilka potraw. Zdecydowany minus- jak się po podaniu posiłku nie poprosi o rachunek to potem się na niego długo czeka....Podsumowując, warta polecenia. Darek R

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, darekrej

Kosmiczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kosmiczna? Podziel się wrażeniami!