Masaż w Kudowie-Zdroju

Wzorowe podejście do pracy, punktualność, ciekawa oferta, miła atmosfera, relaks oraz świetne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 maja 2019
Ppumaa
"Super relaks"

Zrecenzowano: 6 maja 2019
01bewerter
Mannheim, Niemcy

Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wzorowe podejście do pracy, punktualność, ciekawa oferta, miła atmosfera, relaks oraz świetne efekty zabiegu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Ppumaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 25 maja 2019

Bardzo dziękuję za recenzję i podzielenie się w niej swoimi odczuciami. Pozdrawiam i zapraszam ponownie :)

Zrecenzowano: 6 maja 2019

Masaz wykonany przez pana Remigiusza goracymi kamieniami byl wspanialy. Bardzo fajna atmosfera. Godzina calkowitego odprezenia. Polecam kazdemu. Dziekuje!!!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, 01bewerter
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Dziękuję za napisanie recenzji i cieszę się, że masaż gorącymi kamieniami podobał się :) Pozdrawiam i zapraszam do wypróbowania również innych masaży w przyszłości :D

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam masaż ajurwedyjski. Sama przyjemność, relaks, odprężenie. Dokładne wykonanie wszystkich elementów tego charakterystycznego masażu wskazuje na pełen profesjonalizm pana Remigiusza. Przy następnej wizycie w Kudowie na pewno odwiedzę ten gabinet masażu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, NatkaKos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Cieszę się, że masaż Abhyanga w moim wykonaniu podobał się Pani :) Dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi wrażeniami i w takim razie do zobaczenia :D

Zrecenzowano: 25 marca 2019

Polecam masaże pana Remigiusza. Są profesjonalne, dostosowane do życzeń i problemów zdrowotnych klienta. Relaksują i pomagają w bólach kręgosłupa. Ceny zabiegów są adekwatne do ich jakości.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, wyprawy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Kierownik, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 27 marca 2019

Dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi odczuciami o moich masażach :) Pozdrawiam i zapraszam ponownie

Zrecenzowano: 20 marca 2019

Masaż hawajski Lomi-Lomi w wykonaniu p. Remigiusza to mistrzostwo .Kiedy szłam na pierwszy masaż zastanawiałam się ,jak wytrzymam te dwie godziny ,na koniec żałowałam ze tak krótko.Pełny profesjonalizm .Polecam każdemu

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Joanna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Cieszę się, że moje masaże się podobały i bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi wrażeniami :)