Hawajski majstersztyk

Natchnieni pozytywnymi opiniami "tubylców" oraz skuszeni pozytywną aurą bijącą z tego miejsca... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019
6przemys_awl
Bydgoszcz, Polska
Masaż w Kudowie-Zdroju

Wzorowe podejście do pracy, punktualność, ciekawa oferta, miła atmosfera, relaks oraz świetne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 maja 2019
Ppumaa

Zrecenzowano: 3 stycznia 2019

W ostatnich dniach grudnia 2018 skorzystałam z dwóch masaży : ciepłymi kamieniami oraz Lomi-Lomi. Super relaks dla ciała i ducha , po którym każda niepogoda , nie straszna. Z całego serca polecam i zazdroszczę tym , którzy masaże w wykonaniu pana Remigiusza mają przez sobą !!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, ANNAE2679GI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2019

Dziękuję bardzo za napisanie recenzji i cieszę się, że moje masaże były pomocne. Pozdrawiam i zapraszam ponownie :)

Zrecenzowano: 5 grudnia 2018

Z usług pana Remigiusza korzystam od kilku lat, nawet jak mam możliwość korzystania w innym mieście z kogoś innego to wyczekuję, aż przyjadę do Kudowy. Profesjonalista, dodam, że to człowiek silny (duże ręce to ogromny atut u masażysty) i potrafi dobrze wymasować. Podsumowując, polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, SowiWeb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 6 grudnia 2018

Dziękuję bardzo za napisanie recenzji. Cieszę się, że moje zabiegi postrzegane są jako wartościowe i profesjonalne. Cały czas staram się by takie właśnie były. Pozdrawiam i zapraszam ponownie :)

Zrecenzowano: 4 grudnia 2018

Miałem możliwość skorzystania z Hammamu. Niezapomniane przeżycie i super relaks. Polecam p. Reigiusza - to fachowiec, a przy tym niezwykle sympatyczny człowiek.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Turysta169
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 5 grudnia 2018

Dziękuję bardzo za podzielenie się wrażeniami z zabiegu Rytuał Hammam, a także dziękuję za miłe słowa :)

Zrecenzowano: 22 listopada 2018

Bardzo polecam masaż u Pana Remigiusza Kostusiaka. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem a co najważniejsze - jest specjalistą w swojej dziedzinie.
Super relaks - polecam każdemu.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Renata1212
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 23 listopada 2018

Dziękuję bardzo za opinię i zapraszam ponownie :)

Zrecenzowano: 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam masaż Rebalancing. To wspaniały sposób na pozbycie się wszelkich nieprzyjemnych napięć w ciele, odprężenie i przywrócenie równowagi zarówno fizycznej jak i psychicznej. Pan Remigiusz w sposób profesjonalny, z ogromnym wyczuciem uciska, rozciąga i rozluźnia całe ciało centymetr po centymetrze, a także podpowiada jak poprzez odpowiedni sposób oddychania pogłębić efekt rozciągania.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Justyna Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Remigiusz K, Właściciel, Masaż & HammamOdpowiedź udzielona 15 listopada 2018

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi wrażeniami Cieszę się, że mój masaż dał oczekiwane rezultaty Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie