Weekend

Błędne Skały Ciekawe i unikatowe formy skalne usytuowane w lesie, tworzące niesamowite... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Iwonika
Polecam sprawdź obwód;)

Super sprawa dojazd pod same błędne skały 20zł plus pogawędki z parkingowym super ludzie ,błędne w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Sunshine723774
Warszawa, Polska

Niesamowite formy skalne oraz sprawdzenie gibkości w trakcie wędrówki po tym swoistym skalnym labiryncie. Polecam.

Dziękujemy, Mariusz O

Dwie drogi na szczyt- jedna autem na parking pod amo wejście na szlak i drugie spacerem od dołu. Najlepiej wybrać się rano, kiedy trasy są puste. Miejsce urokliwe, przejścia wąskie, ale nawet osoba z dużą nadwagą da radę. Wszystko bezpieczne, przystosowane do wędrówki z dziećmi itp. Można z psem :) Frajda nie lada!

Dziękujemy, Polinezyjska

Wycieczka zaczyna się od podejścia na parkingu na drodze stu zakrętów (można podjechać na parking w pobliżu skał, ale ruch jest wahadłowy). Błędne skały to wąski labirynt wśród różnych form skalnych. Czasami jest naprawdę bardzo wąsko. Ale zabawa jest tu bardzo udana. Przejście przez labirynt wlacznie z robionymi zdjęciami i przy małej liczbie turystów zajmuje ok 45 minut.

Dziękujemy, F2364PSmonikak

Wspaniałe miejsce na weekendowy wypad z rodziną. Polecam każdej rodzinie, która nie była w stanie wyjechać porządnie na wakacje.

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne skały, świetna trasa, miejscu faktycznie bardzo wąskie przejścia. Dzieci zachwycone wąskimi korytarzami. Polecam wjazd samochodem na góry parking (płatny). Wjazd przez 15min od każdej pełnej godziny (np. 10.00-10.15). Zjazdy np. 10.30-10.45 itd.

1  Dziękujemy, SylwiaBu