Niesamowite

Tak jak w tytule niesamowite zjawiskowe wręcz formy wypiętrzenia terenu . Poczułam się jak w bajce... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Jola1967
Łódź, Polska
wycieczka z dziećmi

Maszerowaliśmy niebieskim szlakiem z dziećmi w wieku 5 i 8 lat. Dzieciaki były nowicjuszami. Do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Magdusia K

Dwie drogi na szczyt- jedna autem na parking pod amo wejście na szlak i drugie spacerem od dołu. Najlepiej wybrać się rano, kiedy trasy są puste. Miejsce urokliwe, przejścia wąskie, ale nawet osoba z dużą nadwagą da radę. Wszystko bezpieczne, przystosowane do wędrówki z dziećmi itp. Można z psem :) Frajda nie lada!

Dziękujemy, Polinezyjska

Wycieczka zaczyna się od podejścia na parkingu na drodze stu zakrętów (można podjechać na parking w pobliżu skał, ale ruch jest wahadłowy). Błędne skały to wąski labirynt wśród różnych form skalnych. Czasami jest naprawdę bardzo wąsko. Ale zabawa jest tu bardzo udana. Przejście przez labirynt wlacznie z robionymi zdjęciami i przy małej liczbie turystów zajmuje ok 45 minut.

Dziękujemy, F2364PSmonikak

Wspaniałe miejsce na weekendowy wypad z rodziną. Polecam każdej rodzinie, która nie była w stanie wyjechać porządnie na wakacje.

Dziękujemy, Marek W

Piekne skały, świetna trasa, miejscu faktycznie bardzo wąskie przejścia. Dzieci zachwycone wąskimi korytarzami. Polecam wjazd samochodem na góry parking (płatny). Wjazd przez 15min od każdej pełnej godziny (np. 10.00-10.15). Zjazdy np. 10.30-10.45 itd.

1  Dziękujemy, SylwiaBu

Super wyprawa, atrakcją dla małych i dużych, dzieci zachwycone przrciskaniem się przez szczeliny.cudne widoki polecam

Dziękujemy, AgnieszkaW4065