Kudowa Zdrój

“Sniadanie”
Restrauracja Retro — recenzja

Restrauracja Retro
Nr 13 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie przepyszne "sadzone na boczku" mistrzostwo;),dobra lokalizacja w ładnym podwórku od ulicy 30m,w środku przytulnie i przestronnie dobre do rodzin z dziecmi;))))

Dziękujemy, Rafał G

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Byliśmy kilka razy na obiedzie. Za każdym razem było bardzo świeże - świetne sałatki. Bardzo smaczna pizza. Szczerze polecamy.

Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło i schludnie , duży ruch!
Jedzenie zwykle , bez polotu ! Zupy takie sobie - nie nasz smak - przemysłowe ! Dania główne do zjedzenia ponieważ byliśmy głodni , bez zachwytu i rewelacji ! Obsługa miła o pomocna

Dziękujemy, arjko
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Nie chodzi o jedzenie bo faktycznie jest dobre ale o obsługę. Po wejściu do lokalu i zajęciu stolika przez 15 minut nikt do nas nie podszedł co poskutkowało naszym wyjściem z restauracji. Byliśmy zbulwersowani i zszokowani!!

Dziękujemy, GoPlaces499423
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja całkiem przyjemna, ale zdecydowanie bardziej przypomina stołówkę pensjonatową lub zajazd dla kierowców. Ruch jest duży, bo kuchnia tania i poprawna. Duży wybór potraw. Jedzenie ładnie podane ale samo w sobie takie pastelowe, bez wyraźnego smaku. Dość tluste potrawy. Wszystko poprawne, przeciętne, bez efektu Wow. Minusem jest duży ruch i długość oczekiwania na kelnera. Byliśmy dwa razy z ciekawości i za każdym razem około 40 minut od zamówienia do odbioru. Kelnerzy mimo ze mili, niestety się nie wyrabiają, być może za mało ich jest. Czy warto, kwestia gustu i smaku. Ja wole jedzenie bardziej wyraziste. Dzieci będą zadowolone.

Dziękujemy, wycieczkowy_janusz

Restrauracja Retro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restrauracja Retro? Podziel się wrażeniami!