“Pycha”
Bistro Cudova — recenzja

Bistro Cudova
Nr 4 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)

Pyszne jedzenie , super obsługa. Zamówiliśmy z mężem pizze które były przygotowane że świeżych składników. Do wyboru ciasto klasyczne i razowe, dla każdego coś miłego polecamy gorąco

Dziękujemy, martynawojcik2209

Ostatnio odwiedziłem Cudovę z 1,5 roku temu i byłem bardzo zadowolony. Teraz ponownie trafiłem do Kudowy i od razu skierowałem swe kroki do Cudovy. Strzał w 10! Jedzenie przepyszne, obsługa arcymiła. Wzięliśmy pizzę bagueta, sałatkę z kurczakiem i pierożki - wszystko smaczne, ładne, pachnące.. no znakomity powrót w znajome miejsce. Tak trzymać :)

Dziękujemy, 718konrad

Byłem w tej knajpie na początku września 2019. Zestawy obiadowe w cenie 26 zł za dwa dania. Było smacznie, zaskakująco smacznie - czego się nie spodziewałem. Brawo za miłe zaskoczenie. Porcje spore. Pizza na cieście razowym również bardzo dobra. Dobrze wypieczona, bez zakalca, składniki ok. Nie jadą po najniższej lidze w produktach. Ciasto nie za grube, w sam raz. Ceny restauracyjne ale skoro chce się zjeść coś dobrego to trzeba kilka pln zapłacić więcej. Obsługa miła i kompetentna. Na pewno wrócę jak będę w Kudowie Zdrój. Najważniejsze , że nie było sensacji w żołądku co bardzo cieszy. Polecam.

Dziękujemy, arturk258

Smacznie,świeżo i szybko. Ceny w miarę rozsądne :-) Dobra herbata firmy Richmond. Można polecać.Obsluga ok.

Dziękujemy, Olka-Podrozniczka
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizzę z prosciutto, na pizzę czeka się około pół godziny, dość spory ruch panował i udało nam się zająć ostatni wolny stolik. Pizza bardzo dobra, nie ma nadmiaru składników, genialne ciasto (do wyboru dwa rodzaje ciasta do pizzy). Porównując do cen w innych miejscach w okolicy wbrew pozorom nie jest tutaj drogo.

Dziękujemy, jptnc

Bistro Cudova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Cudova? Podziel się wrażeniami!