Kudowa Zdrój

“Dobra pizza w ładnym lokalu”
Bistro Cudova — recenzja

Bistro Cudova
Nr 3 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 11 września 2019

Smacznie,świeżo i szybko. Ceny w miarę rozsądne :-) Dobra herbata firmy Richmond. Można polecać.Obsluga ok.

Dziękujemy, Olka-Podrozniczka

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizzę z prosciutto, na pizzę czeka się około pół godziny, dość spory ruch panował i udało nam się zająć ostatni wolny stolik. Pizza bardzo dobra, nie ma nadmiaru składników, genialne ciasto (do wyboru dwa rodzaje ciasta do pizzy). Porównując do cen w innych miejscach w okolicy wbrew pozorom nie jest tutaj drogo.

Dziękujemy, jptnc
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zupa gulaszowa oraz barszcz z uszkami. Pizza na wysokim poziomie <3
Bardzo polecam. Prócz tego ładne i czyste wnętrze

Dziękujemy, Błażej K
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy miejsca na obiad i kierowaliśmy się ilością gości. Niemal wszystkie stoliki zajęte więc usiedliśmy. Przywitał nas bardzo miły kelner, dawno nie spotkaliśmy tak zaangażowanej obsługi. Na dania czekaliśmy ok. 30min, wszystko gorące i pyszne, duże porcje, ceny przystępne. Kelner dopytywał czy wszystko jest w porządku. Nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, Galadriela987
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Lody wyśmienite. Oczywiście jak w całej Kudowie rewelacyjna obsługa. Polecam!

Dziękujemy, Anna Z

Bistro Cudova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Cudova? Podziel się wrażeniami!