“Pyszne wspomnienie”
Cafe Domek — recenzja

Cafe Domek
Nr 8 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 5 września 2019

Będąc w Polanicy Zdroju zasugerowano nam, by pojechać do Kudowy na obiad, właśnie do Cafe Domek. Po pierwszej wizycie byliśmy najedzeni, nawet synek-maruda jedzeniowy, był usatysfakcjonowany. Wróciliśmy tam za kilka dni. Tym razem zamówiliśmy "Patelnię Gorola". Dwie osoby ledwo to cudo zjadły, choć byliśmy bardzo zmęczeni i meeega głodni. Danie pyszne, pięknie podane. Gdybym tylko mogła, wróciłabym nawet dzisiaj właśnie na te pyszności.
Miejsce bardzo fajne, miła obsługa. Wszystko na plus. Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, natka74

Zrecenzowano 1 września 2019

Gdzie podziała się napisana przeze mnie tydzien temu długa recenzja?
Włożyłem w nią duzo pracy i emocji. Czyzby ktos ją usunął?

Dziękujemy, qaab
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

świetna obsługa kelnerska i dobre drinki i pizza.Szczególnie polecamy " ugryzienie rekina" za smak i efekt wizualny

Dziękujemy, Dorota J
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne jedzonko, miła obsługa, czyste i przytulne miejsce, restauracja na najwyższym poziomie. Wszystkim polecam

Dziękujemy, Kdynu
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Absolutnie nie polecam. Nabrałem się już drugi raz za namową towarzystwa, kierując się ilością klientów w tzw ogródku. Prawda jest taka, że ilość klientów w Kudowie, wszędzie jest taka sama z uwagi na zaplecze gastronomiczne w tym urokliwym miasteczku a to bardzo wypacza stan faktyczny.
Generalnie parę lat temu zdecydowałem się na tzw danie dla dwojga, danie których w ofercie było kilka - wyszliśmy we dwoje głodni z poczuciem "znacznie lżejszego portfela"
Ponownie odwiedziliśmy tę restaurację w połowie sierpnia 2019 i... bez zmian!!!!
Obsługa OK, porcje skrajnie małe, ceny kosmos, jakość dająca wiele do życzenia. Wyszliśmy z restauracji głodni. (porcja dla jednej osoby= 38pln -gyros z warzywami, "surówka",woda)
Moja osoba, rodzina, znajomi z całą pewnością do Cafe Domku, nie wrócimy.
Pozostaje mieć nadzieję, że właściciel w porę się opamięta ponieważ cierpliwość klienta z całą pewnością dla tego obiektu się skończy.

1  Dziękujemy, JakubJo

Cafe Domek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cafe Domek? Podziel się wrażeniami!