Urokliwe miejsce.

Przyjechaliśmy do Kudowy Zdroju na weekend. Najpierw zwiedzanie Blednych Skał potem już... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Iwonazimtre
Jelenia Góra, Polska
Piękny

Piękne miejsce. Mnóstwo różnych kwiatów i alejek spacerowych. Bardzo zadbane miejsce. Obok pijalnia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
AleksandraM971

Zrecenzowano: 5 lutego 2019

Park zdrojowy jest dość obszerny, dobrze utrzymany, przyjazny. Sporo alejek,fajnych miejsc, ciekawych roślin, atrakcji dla odwiedzających. Można sobie zawsze znależć ścieżkę, którą się jeszcze nie szło (mp. na Wzgórze Kapliczne). Przy wejściu do parku pijalnia wód, kawiarnie, muszla koncertowa. Warto się wybrać na spacer o każdej porze roku, nawet po zmroku.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Gawus
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Park Zdrojowy mieści sie w centrum Kudowy.Polecam pijalnie wód i spacery w tym ładnym zakątku..W parku funkcjonuje tez smażalnia ryb.Mozna tam smacznie zjeść świeża rybę.
Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Zdzislaw Pawel K
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce piękne. Park z znanymi i mniej popularnymi roślinami, ciszą, początkiem wielu szlaków oraz pijalnią, przedziwnej w smaku, wody.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, rozwodka
Zrecenzowano: 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spacerowaliśmy wieczorem i był klimat. Psu się podobało Lokalizacja w samym centrum, wokół dużo knajpek.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, KarolinaS693
Zrecenzowano: 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz do Kudowy Zdrój wybrałam się pod koniec czerwca na tydzień. Miasteczko urzekło mnie swoim klimatem i urokiem. Czyste, zadbane i urokliwe. Już pierwszego dnia skradło moje serce. Wiedziałam,że będę tu wracać. W lipcu byłam dwukrotnie w czasie weekendu. Marzyłam,żeby zobaczyć Kudowę w jesiennej szacie,więc w październikowy weekend spacerowałam i podziwiałam moje ukochane miejsca. Kudowa Zdrój jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce. Polecam serdecznie wszystkim począwszy
od maluszków wózkach po seniorów.Miałam też szczęście i zaszczyt poznać kilkoro mieszkańców Kudowy Zdrój. Gościnnii życzliwi. Korzystając z okazji chciałabym gorąco podziękować za gościnę Pani Stasi, wyjątkowej,pełnej ciepła i serdeczności. Dziękuję ❤
Julianna

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018