Urokliwe miejsce.

Przyjechaliśmy do Kudowy Zdroju na weekend. Najpierw zwiedzanie Blednych Skał potem już... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Iwonazimtre
Jelenia Góra, Polska
Piękny

Piękne miejsce. Mnóstwo różnych kwiatów i alejek spacerowych. Bardzo zadbane miejsce. Obok pijalnia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
AleksandraM971

Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce piękne. Park z znanymi i mniej popularnymi roślinami, ciszą, początkiem wielu szlaków oraz pijalnią, przedziwnej w smaku, wody.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, rozwodka
Zrecenzowano: 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spacerowaliśmy wieczorem i był klimat. Psu się podobało Lokalizacja w samym centrum, wokół dużo knajpek.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, KarolinaS693
Zrecenzowano: 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz do Kudowy Zdrój wybrałam się pod koniec czerwca na tydzień. Miasteczko urzekło mnie swoim klimatem i urokiem. Czyste, zadbane i urokliwe. Już pierwszego dnia skradło moje serce. Wiedziałam,że będę tu wracać. W lipcu byłam dwukrotnie w czasie weekendu. Marzyłam,żeby zobaczyć Kudowę w jesiennej szacie,więc w październikowy weekend spacerowałam i podziwiałam moje ukochane miejsca. Kudowa Zdrój jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce. Polecam serdecznie wszystkim począwszy
od maluszków wózkach po seniorów.Miałam też szczęście i zaszczyt poznać kilkoro mieszkańców Kudowy Zdrój. Gościnnii życzliwi. Korzystając z okazji chciałabym gorąco podziękować za gościnę Pani Stasi, wyjątkowej,pełnej ciepła i serdeczności. Dziękuję ❤
Julianna

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Relax03252008803
Zrecenzowano: 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce dla każdego, kto lubi spacery w zadbanym otoczeniu. Są tutaj atrakcje dla dzieci i zaciszne miejsca dla zakochanych.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Duży park zdrojowy. Przy głównym wejściu ogromne wrażenie robią palmy wystawiane w drewnianych donicach. Zadbany ozdobiony sezonowymi kwiatami. Atrakcje dla dzieci: ciuchcia z muzyką disco polo :-( i place zabaw.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Aanakonda