Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Lokalizacja blisko centrum, pokoje względnie czyste, jednak obsługa oraz traktowanie gości poniżej krytyki. Nie polecam rodzinom z dziećmi chyba że maja państwo ochotę się zdenerwować i zniesmaczyć. Może na samotne podróże biznesowe choć na wifi nie liczcie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ogólnie na wyjeździe z rodziną nie polecam żadnego.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Przemo W
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Swietna lokalizacja, dobre śniadania. Zdadzam sie z opiniami odnośnie zbyt małych prześcieradłel troche to irytujące gdy ciagle sie zwijaja. Bardzo klimatycznie, jedyną wadę jaką znajduję to niezby wygodne male łóżka.

Dziękujemy, margaretbene
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

W pensjonacie przebywalismy 3 dni.Bardzo klimatyczny gustownwnie urzadzony pensjonat z dobra kuchnia i mila obsluga.Pensjonat polozony jest kilkaset metrow od centrum tj.Parku Zdrojowego.Posiada komfortowe i czyste pokoje.Mila atmosfera,Platny i bezplatny parking jak kto woli.Parking platny za dobe 7 zl co nie jest wygorowana kwota.
Z pewnoscia tam wroce.
Zdecydowanie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Poluj 3 osobowy nr6
Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Zdzislaw Pawel K
Zrecenzowano: 4 listopada 2018

Niestety ale lista wad w moim przypadku jest większa niż zalet. nie wiem po co to robią ale zaczynając od rzeczy banalnych to prześcieradło, za małe w stosunku do materaca, zwija się i ściąga w środku nocy, a wystarczyło by żeby było odrobinę większe i wsadzone pod materac, lub zakupić takie z gumką, też się wtedy nie ściągają. łóżka strasznie skrzypią (Gdybym miał śrubokręt ze sobą i kilka kluczy sam bym je poskręcał, nie trzeba dużo) Wi-fi nie działało wcale, udostępniałem internet ze swojego telefonu. Pokoje były nie dogrzane, dopiero po trzech dniach zrobiło się ok. Brak informacji o tym że śniadanie zaczyna się od 8 to stanowczo za późno na wyjście w góry, jeżeli ma się jakieś bardziej ambitne plany. Kazano nam zapłacić za parking, nie przypominam sobie żeby była wcześniej informacja o tym że parking jest odpłatnie, ale nie to jest problemem. Za każdym razem trzeba prosić o otworzenie bramy, personelu nigdy i nigdzie nie ma więc tylko jedną noc parkowaliśmy na terenie pensjonatu. SPŁUCZKA NIE MA JADU :( Przyjechaliśmy ze znajomymi, oni mieli pokój o 200zł droższy, oczywiście obsługa pomyliła pokoje i zakwaterowano nas odwrotnie. Wszystkie wady które wypisałem z łatwością można by wyeliminować ale widocznie ostatnią osobą której na tym zależy jest właściciel pensjonatu, dlatego myślę że należy omijać to miejsce. Wszędzie tylko nie tam, NIE POLECAM.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na zdjęciach nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, mateusz64
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Pensjonat znajduje się blisko głównego wejścia do Parku Zdrojowego. W sezonie letnim może nieco doskwierać głośna muzyka dochodząca z parku rozrywki znajdującego się po drugiej stronie ulicy. Hałas nie jest może bardzo uciązliwy, jednak odczuwalny.
Śniadania podawane w pomieszczeniach na poziomie piwnicy, oferujących głównie duże stoliki (4-6 osobowe), co stanowi pewne utrudnienie dla osób mieszkających w pokojach 2-osobowych. Posiłki te bywają urozmaicone, jednak zdarzyło się kilka razy, że długo trzeba było czekać na uzupełninie napojów czy pieczywa.
Obiekt oferuje dwa parkingi - płatny i bezpłatny, co zasadniczo załatwia sprawę pozostawienia samochodou.
Niestety strona interentowa obiektu oraz zdjęcia umieszczone w innych portalach nie oddają pełni róznorodności standardu pomieszczeń oferowanych jako pokoje. Jadąc do "Akacji" mieliśmy wyrobione zadanie na podstawie zdjęć przestronnych jasnych pokoi z balkonami. Nasze pokoje na parterze były raczej ciasnawe. Właściciel sam powtierdził w rozmowie na miejscu, że budynek jest zabytkowy i blisko 30 pokoi, którymi dysponuje rózni się od siebie. Szkoda, że nie można tego zweryfikować przed przyjazdem. Wystarczy dodać zdjęcia z róznych pomieszczeń. Generalnie jak dla nas pobyt w cenie dobrego, dwupokojowego apartamentu nad morzem, w dobrej lokalizacji. Tu za to dostaliśmy poziom przyzwoitej kwatery. Nic poza tym. "Akacja" raczej nie do powtórzenia.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Paweł C