“Szybka wizyta - ciakawosc”

Czeska Restauracja Zdrojowa
Nr 11 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Fajny wystrój, kelner (Pan/chłopak) wszystko pieknie ogarnia - szybko sprawnie i ze smakiem - zupa z czosnkiem i kotlecik a zona poliki wołowe - smaczne i świeże. Brawo - no i trzeba powiedzieć, piwo - hmmm to jest piwo Starobrno!!!!
Polecamy - chętnie wrócimy znowu

Dziękujemy, wojciechs289

Wstąpiliśmy tylko na krótko napić się czeskiego piwa. Piwo bardzo dobre,kupiona za 8 zl porcja orzeszków bardzo duża. Lokal schludny. Może wrócimy.

Dziękujemy, Olka-Podrozniczka

Lokal z zewnątrz nie wygląda zachęcająco, natomiast w środku jest na prawdę przyjemnie - czyste i jasne wnętrza.
Karta dań pozwala znaleźć coś dla siebie. Odwiedziliśmy lokal w trzy osoby (z 10-latką) - obiad w tygodniu. Zamówiłam zupę cukiniową, mąż piersi z kurczaka sous-vide, córka - knedlik z owocami z menu dziecięcego.
Napoje otrzymaliśmy dość szybko. Zupa pojawiła się na stole jako pierwsza. Pozstali czekali na swoje dania około 20-minut. Moim zdaniem można to było świetnie zsynchronizować. Dania smaczne. Porcje przyzwoite. Obsługa "neutralna" - może kelner maił słaby dzień.

Dziękujemy, Monpiepa

Restauracja z ładnym wystrojem, zachęcająca do wejścia. I na tym dobre się kończy. Zamówiliśmy żurek, a otrzymaliśmy zupę z taką ilością Maggi, że smaku żurku mogliśmy się tylko domyślać. Potem tradycyjny schabowy, po mistrzowsku wyklepany przez "genialnego" kucharza tak że razem z panierką miał max 3 milimetry. Gratulacje, ja bym tak nie potrafiła. Wszystko nakładane na zimne talerze i na stoliku dania były ledwo letnie. Kelnerka podała nam wyliczone trzy serwetki ( tyle ile osób). Długi czas na złożenie zamówienia i oczywiście na realizację. Ceny nie małe. To wszystko powoduje ze na pewno więcej tam nie wrócimy i oczywiście nie polecamy.

1  Dziękujemy, AnBuKo
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa ładna, obsługa szybka, ceny umiarkowane, zamówiliśmy smażony ser 29zl i knedle z gulaszem wołowym 34zl (dodatkowo płatna kapusta 5zl a jest normalnie zapisana w daniu). Ser poprawny, bez rewelacji, mało słony, gulasz z knedlami mało przyprawiony, mało wyrazisty, mięso raczej twarde jakie nie powinno być. Plus za zielone czeskie piwo Opat bo jest smaczne. Jakoś mocno zawiedzeni nie jesteśmy ale czeskiego jedzenia szukałabym gdzie i indziej, nie wrócimy tam.

Dziękujemy, 967pawele

Czeska Restauracja Zdrojowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Czeska Restauracja Zdrojowa? Podziel się wrażeniami!