“Schludnie, w miarę smacznie”

Czeska Restauracja Zdrojowa
Nr 11 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Lokal z zewnątrz nie wygląda zachęcająco, natomiast w środku jest na prawdę przyjemnie - czyste i jasne wnętrza.
Karta dań pozwala znaleźć coś dla siebie. Odwiedziliśmy lokal w trzy osoby (z 10-latką) - obiad w tygodniu. Zamówiłam zupę cukiniową, mąż piersi z kurczaka sous-vide, córka - knedlik z owocami z menu dziecięcego.
Napoje otrzymaliśmy dość szybko. Zupa pojawiła się na stole jako pierwsza. Pozstali czekali na swoje dania około 20-minut. Moim zdaniem można to było świetnie zsynchronizować. Dania smaczne. Porcje przyzwoite. Obsługa "neutralna" - może kelner maił słaby dzień.

Dziękujemy, Monpiepa

Restauracja z ładnym wystrojem, zachęcająca do wejścia. I na tym dobre się kończy. Zamówiliśmy żurek, a otrzymaliśmy zupę z taką ilością Maggi, że smaku żurku mogliśmy się tylko domyślać. Potem tradycyjny schabowy, po mistrzowsku wyklepany przez "genialnego" kucharza tak że razem z panierką miał max 3 milimetry. Gratulacje, ja bym tak nie potrafiła. Wszystko nakładane na zimne talerze i na stoliku dania były ledwo letnie. Kelnerka podała nam wyliczone trzy serwetki ( tyle ile osób). Długi czas na złożenie zamówienia i oczywiście na realizację. Ceny nie małe. To wszystko powoduje ze na pewno więcej tam nie wrócimy i oczywiście nie polecamy.

1  Dziękujemy, AnBuKo
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa ładna, obsługa szybka, ceny umiarkowane, zamówiliśmy smażony ser 29zl i knedle z gulaszem wołowym 34zl (dodatkowo płatna kapusta 5zl a jest normalnie zapisana w daniu). Ser poprawny, bez rewelacji, mało słony, gulasz z knedlami mało przyprawiony, mało wyrazisty, mięso raczej twarde jakie nie powinno być. Plus za zielone czeskie piwo Opat bo jest smaczne. Jakoś mocno zawiedzeni nie jesteśmy ale czeskiego jedzenia szukałabym gdzie i indziej, nie wrócimy tam.

Dziękujemy, 967pawele
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W restauracji byliśmy pod koniec sierpnia 2019, zamówiliśmy smażony ser z frytkami i sałatką oraz policzki wołowe w sosie piernikowym, lemoniadę śliwkową i oczywiście piwo. Jedyne co można polecić to piwo i lemoniada. Tak niesmacznego posiłku nie jadłam już dawno. Dania otrzymaliśmy - UWAGA - 7 min po złożeniu zamówienia - czyli na pewno wszystko było przygotowane na "świeżo" ;) Smażony ser nie był smażony, tylko chyba pieczony w piecu, był tylko lekko ciepły a bułka tarta na wierzchu była całkowicie surowa, frytki były niedosmażone, a sałatka to mix sałat z dwoma pomidorkami koktajlowymi przekrojonymi na pół, oblany mało smacznym dressingiem. Policzki wołowe - mięso było miękkie ale całkiem bez smaku, sos piernikowy pierników nie zaznał na pewno, był kwaskowy o dziwnym smaku, knedel boczkowy był obeschnięty z zewnątrz - czyli też stał ugotowany jakiś czas i został tylko odgrzany. Zdecydowanie nie polecam, wybraliśmy się do tej restauracji kierując się pozytywnymi opiniami na tripadvisorze. My na pewno się tam nie wybierzemy, przestrzegam innych!!!

1  Dziękujemy, Kamila H
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z bardzo smaczną kuchnią i okropną obsługą. Olewanie klienta, niepełne zamówienia, zły stosunek do dzieci, często tez widać zaniedbania w obszarze czystości (np. Brudne podłogi o nieodliczalny od dawna kącik dla dzieci). Bywamy tu od 2014 i przez te lata sytuacja jest stabilna. Kuchnia z pewnością warta polecenia... reszta to kwestia Waszej cierpliwości ;)

Dziękujemy, mazooor

Czeska Restauracja Zdrojowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Czeska Restauracja Zdrojowa? Podziel się wrażeniami!