“Mieszane uczucia”

Czeska Restauracja Zdrojowa
Nr 11 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa ładna, obsługa szybka, ceny umiarkowane, zamówiliśmy smażony ser 29zl i knedle z gulaszem wołowym 34zl (dodatkowo płatna kapusta 5zl a jest normalnie zapisana w daniu). Ser poprawny, bez rewelacji, mało słony, gulasz z knedlami mało przyprawiony, mało wyrazisty, mięso raczej twarde jakie nie powinno być. Plus za zielone czeskie piwo Opat bo jest smaczne. Jakoś mocno zawiedzeni nie jesteśmy ale czeskiego jedzenia szukałabym gdzie i indziej, nie wrócimy tam.

Dziękujemy, 967pawele

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W restauracji byliśmy pod koniec sierpnia 2019, zamówiliśmy smażony ser z frytkami i sałatką oraz policzki wołowe w sosie piernikowym, lemoniadę śliwkową i oczywiście piwo. Jedyne co można polecić to piwo i lemoniada. Tak niesmacznego posiłku nie jadłam już dawno. Dania otrzymaliśmy - UWAGA - 7 min po złożeniu zamówienia - czyli na pewno wszystko było przygotowane na "świeżo" ;) Smażony ser nie był smażony, tylko chyba pieczony w piecu, był tylko lekko ciepły a bułka tarta na wierzchu była całkowicie surowa, frytki były niedosmażone, a sałatka to mix sałat z dwoma pomidorkami koktajlowymi przekrojonymi na pół, oblany mało smacznym dressingiem. Policzki wołowe - mięso było miękkie ale całkiem bez smaku, sos piernikowy pierników nie zaznał na pewno, był kwaskowy o dziwnym smaku, knedel boczkowy był obeschnięty z zewnątrz - czyli też stał ugotowany jakiś czas i został tylko odgrzany. Zdecydowanie nie polecam, wybraliśmy się do tej restauracji kierując się pozytywnymi opiniami na tripadvisorze. My na pewno się tam nie wybierzemy, przestrzegam innych!!!

1  Dziękujemy, Kamila H
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z bardzo smaczną kuchnią i okropną obsługą. Olewanie klienta, niepełne zamówienia, zły stosunek do dzieci, często tez widać zaniedbania w obszarze czystości (np. Brudne podłogi o nieodliczalny od dawna kącik dla dzieci). Bywamy tu od 2014 i przez te lata sytuacja jest stabilna. Kuchnia z pewnością warta polecenia... reszta to kwestia Waszej cierpliwości ;)

Dziękujemy, mazooor
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lemoniada bardzo smaczna.
Danie: Policzki wołowe w sosie piernikowym z knedlem boczkowym, marchewką i chipsem - Jak na cenę 39zl nie powala... W sosie brakuje charakteru, jakiejś wyrazistości, jakby nie był doprawiony, nie czuć zbytnio tej nuty przypraw korzennych niestety... Jeżeli chodzi o mięso, to smaczne i wilgotne. Knedel poprawny.

Dziękujemy, 117basiaj
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zielone piwo, ciekawe w smaku, ewidentnie przebija się ziołowa nuta. z
Zdecydowanie warto spróbować. Do obsługi nie można się przyczepić. I w końcu dania główne - dwa schabowe (w końcu była niedziela ) jeden klasycznie z ziemniakami opiekanymi i sałatką, drugi z knedlami, sosem i kapustą zasmażaną. Całość wypadła nieźle jednak restauracja stawia na wysoki poziom więc dość twarde, nie oczyszczone mięso nie powinno się trafić. Co więcej ziemniaki opiekane były rozmoknięte i kompletnie bez smaku. Natomiast forma podania, ogólna ocena smaku nie wypadły najgorzej.

1  Dziękujemy, Galadriela987

Czeska Restauracja Zdrojowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Czeska Restauracja Zdrojowa? Podziel się wrażeniami!