“Poprawnie, ale za mało na ocenę bdb... ”

Czeska Restauracja Zdrojowa
Nr 11 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lemoniada bardzo smaczna.
Danie: Policzki wołowe w sosie piernikowym z knedlem boczkowym, marchewką i chipsem - Jak na cenę 39zl nie powala... W sosie brakuje charakteru, jakiejś wyrazistości, jakby nie był doprawiony, nie czuć zbytnio tej nuty przypraw korzennych niestety... Jeżeli chodzi o mięso, to smaczne i wilgotne. Knedel poprawny.

Dziękujemy, 117basiaj

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zielone piwo, ciekawe w smaku, ewidentnie przebija się ziołowa nuta. z
Zdecydowanie warto spróbować. Do obsługi nie można się przyczepić. I w końcu dania główne - dwa schabowe (w końcu była niedziela ) jeden klasycznie z ziemniakami opiekanymi i sałatką, drugi z knedlami, sosem i kapustą zasmażaną. Całość wypadła nieźle jednak restauracja stawia na wysoki poziom więc dość twarde, nie oczyszczone mięso nie powinno się trafić. Co więcej ziemniaki opiekane były rozmoknięte i kompletnie bez smaku. Natomiast forma podania, ogólna ocena smaku nie wypadły najgorzej.

1  Dziękujemy, Galadriela987
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zamówione dania smakowały nam bardzo. Chleb pieczony z popiołem ze smalcem - bardzo dobry, świetne czekadełko i dodatek do zielonego piwa. Smażony ser z frytkami i miksem sałat, ser pyszny, frytki rewelacyjne, żadne tam mrożone, sałata świeża i z dobrym sosem. Knedliki z karczkiem i kapustą - no wszystko smaczne ale kapusta - mistrzostwo świata!!! No rewelacyjny~smak, polecam!!!

1  Dziękujemy, yazamann
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam wszystkim odwiedzającym Kudowę odwiedzenie tej restauracji. Jest świetną alternatywą dla osób znudzonych daniami polskiej kuchni. Smażony ser hmmm pycha!

1  Dziękujemy, annakO326RD
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się z znajomymi z dziećmi . Obsługiwał nas młody kelner,przyjął zamówienia od 4 osób każdy przystawka danie główne i napoje. Pytaliśmy czy zapamięta tyle dań potwierdził ze to nie problem. Po 45 minutach gdy znajomi zjedli poszedłem spytać się co z moim daniem głównym. .okazało się ze kelner zapomniał i pytał się czy napewno chce... żadnego przepraszam .jedzenie ok ale jakoś nie urywające tylnich części ciała.

1  Dziękujemy, 655lukek

Czeska Restauracja Zdrojowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Czeska Restauracja Zdrojowa? Podziel się wrażeniami!