“Słabo ”
Restauracja Sjesta — recenzja

Restauracja Sjesta
Nr 3 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Byliśmy ze znajomymi w restauracji kilka dni temu. Obsługa przemiła ale jedzenie hmmm jakby to delikatnie ująć? Kiepskie. Ceny bardzo wygórowane. Porcje mięsa spore ale dodatki jakby nakladali wykalaczka, tak zwane na ząb. Nie wrócimy tam więcej.

Dziękujemy, martynawojcik2209

Nie dołączę do chóru pochwalnego, niestety. Z pozytywów: przemiła obsługa, dobra lemoniada, ale wyrzuciłbym plastikowe słomki, są niepotrzebne, zbędna produkcja śmieci. Co do jedzenia- rozczarowanie. Miałem chęć na coś niewielkiego, skusiły mnie zielone naleśniki. Opis, a rzeczywistość to dwa różne światy, nic ze składu nie dało się wyczuć, bo wszystko zabił czosnek, który towarzyszył mi jeszcze pół dnia.. zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, 718konrad

Super jedzenie, bardzo smaczne. Obsługa na najwyższym poziomie. Gorąco polecam szczególnie kaczkę i sandacza. Również pyszne desery.

Dziękujemy, Kasia K

Restauracja godna polecenia. Smaczne, różnorodne jedzenie, pyszne desery i obsługa na najwyższym poziomie. Adekwatny stosunek jakości do ceny.

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 7 września 2019

Dobre jedzenie, jednak cena w stosunku do jakości nieco wygórowana.W menu zapis: polędwiczki oraz purre, podano całe ziemniaki. Pstrąg bez rewelacji. Pyszna sezonowa lemoniada.

Dziękujemy, Patrycja R

Restauracja Sjesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sjesta? Podziel się wrażeniami!