“Gorąco polecam”
Restauracja Sjesta — recenzja

Restauracja Sjesta
Nr 4 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Super jedzenie, bardzo smaczne. Obsługa na najwyższym poziomie. Gorąco polecam szczególnie kaczkę i sandacza. Również pyszne desery.

Dziękujemy, Kasia K

Zrecenzowano 10 września 2019

Restauracja godna polecenia. Smaczne, różnorodne jedzenie, pyszne desery i obsługa na najwyższym poziomie. Adekwatny stosunek jakości do ceny.

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 7 września 2019

Dobre jedzenie, jednak cena w stosunku do jakości nieco wygórowana.W menu zapis: polędwiczki oraz purre, podano całe ziemniaki. Pstrąg bez rewelacji. Pyszna sezonowa lemoniada.

Dziękujemy, Patrycja R
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny steak. Ciekawe pure z batatow. Miła obsługa. Polecam. Drobnym mankamentem były osy lecz po pewnym czasie już nie przeszkadzały :)

Dziękujemy, golojg
Zrecenzowano 2 września 2019

Brak słów aby opisać życzliwość właścicieli, zainteresowanie gośćmi oraz kunszt i talent kucharza. Restauracja klimatyczna, czysta, przytulna z miłą nie narzucającą się muzyką. Życzenia gości są natychmiast spełniane, na obiad nie czekaliśmy długo, a wszystko było świeże, dopiero zrobione. Ziemniaczki pyszne, kluski śląskie robione nie kupne, polędwiczki różowiutkie, mięciutkie a sos grzybowy do nich pachniał jeszcze po zjedzeniu go :) Łosoś wyśmienity , na zewnątrz chrupiący w środku idealny. Zrazy wołowe również pyszne. personel życzliwy jak w rodzinnej włoskiej restauracji :) nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę :)

Dziękujemy, Kasia J

Restauracja Sjesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sjesta? Podziel się wrażeniami!