Kudowa Zdrój

“Jedna z najlepszych restauracji na Dolnym Śląsku!”
Restauracja Sjesta — recenzja

Restauracja Sjesta
Nr 4 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Brak słów aby opisać życzliwość właścicieli, zainteresowanie gośćmi oraz kunszt i talent kucharza. Restauracja klimatyczna, czysta, przytulna z miłą nie narzucającą się muzyką. Życzenia gości są natychmiast spełniane, na obiad nie czekaliśmy długo, a wszystko było świeże, dopiero zrobione. Ziemniaczki pyszne, kluski śląskie robione nie kupne, polędwiczki różowiutkie, mięciutkie a sos grzybowy do nich pachniał jeszcze po zjedzeniu go :) Łosoś wyśmienity , na zewnątrz chrupiący w środku idealny. Zrazy wołowe również pyszne. personel życzliwy jak w rodzinnej włoskiej restauracji :) nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę :)

Dziękujemy, Kasia J

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przeciętne jedzenie. Rosół zupełnie bez smaku, toskańska dosyć tłusta, będąca po prostu zwykłym kremem z pomidorów. Schabowy w niezbyt smacznej „panierce paryskiej”; surówka standard - marchewka i buraczki w niewielkiej ilości. Dania średnio doprawione, za to szybko podane, dobre lemoniady, miła obsługa, ale samo jedzenie bardzo przeciętne, a cena zupełnie nieadekwatna do jakości. Za taką cenę nie warto.

1  Dziękujemy, bbxc
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Na start otrzymaliśmy chłodny żurek i bardzo tłustą toskańską pomidorową. Owszem, w smaku żurek i pomidorowa nie najgorsze, jednak temperatura i ilość pozostawiały wiele do życzenia. Na drugie danie: kluski śląskie ze zrazami wołowymi okazały się odrobiną wołowiny owiniętą w całe mnóstwo wkładu wołowiną nie będącym. Zupełnie zimny schabowy oraz spaghetti, z którego wylało się pół szklanki oleju dopełniły reszty. Ogólnie: za wysoką cenę zimne i tłuste jedzenie. Makaron i toskańska zupa to chyba wspomnienie Włoch, jednak z włoską restaurację to nie miało wiele wspólnego.

1  Dziękujemy, KatarzynaKata
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, niedługa karta, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Dania serwowane w wersji bezglutenowej, a obsługa lokalu rozumie czym jest gluten i potrafi doradzić bezpieczne pozycje menu. Super miejsce na wakacyjny obiad z dziećmi :-) Polecam!

Dziękujemy, Dominika Z
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wpadłam wieczorową porą na sałatkę - nasycić czymś w miarę lekkim żołądek przed snem, wybór padł na sałatkę z grilowanym serem camembert. Pycha!!! Świeże sałaty i warzywa, doskonały sos!!!!! i rozpływający się ser - czegóż chcieć więcej, naprawdę jedna z najlepszych sałatek jakie jadłam. Miła obsługa, danie szybko podane i do tego wybitnie dobre :)

Dziękujemy, yazamann

Restauracja Sjesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sjesta? Podziel się wrażeniami!