Kudowa Zdrój

“Średnio ”
Restauracja Sjesta — recenzja

Restauracja Sjesta
Nr 4 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przeciętne jedzenie. Rosół zupełnie bez smaku, toskańska dosyć tłusta, będąca po prostu zwykłym kremem z pomidorów. Schabowy w niezbyt smacznej „panierce paryskiej”; surówka standard - marchewka i buraczki w niewielkiej ilości. Dania średnio doprawione, za to szybko podane, dobre lemoniady, miła obsługa, ale samo jedzenie bardzo przeciętne, a cena zupełnie nieadekwatna do jakości. Za taką cenę nie warto.

1  Dziękujemy, bbxc

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Na start otrzymaliśmy chłodny żurek i bardzo tłustą toskańską pomidorową. Owszem, w smaku żurek i pomidorowa nie najgorsze, jednak temperatura i ilość pozostawiały wiele do życzenia. Na drugie danie: kluski śląskie ze zrazami wołowymi okazały się odrobiną wołowiny owiniętą w całe mnóstwo wkładu wołowiną nie będącym. Zupełnie zimny schabowy oraz spaghetti, z którego wylało się pół szklanki oleju dopełniły reszty. Ogólnie: za wysoką cenę zimne i tłuste jedzenie. Makaron i toskańska zupa to chyba wspomnienie Włoch, jednak z włoską restaurację to nie miało wiele wspólnego.

1  Dziękujemy, KatarzynaKata
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, niedługa karta, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Dania serwowane w wersji bezglutenowej, a obsługa lokalu rozumie czym jest gluten i potrafi doradzić bezpieczne pozycje menu. Super miejsce na wakacyjny obiad z dziećmi :-) Polecam!

Dziękujemy, Dominika Z
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wpadłam wieczorową porą na sałatkę - nasycić czymś w miarę lekkim żołądek przed snem, wybór padł na sałatkę z grilowanym serem camembert. Pycha!!! Świeże sałaty i warzywa, doskonały sos!!!!! i rozpływający się ser - czegóż chcieć więcej, naprawdę jedna z najlepszych sałatek jakie jadłam. Miła obsługa, danie szybko podane i do tego wybitnie dobre :)

Dziękujemy, yazamann
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim ogromny plus za dania bezglutenowe w menu obiadowym jak i deserowym! Jedzenie pyszne (penne bezglutenowe ze szpinakiem w sosie śmietanowym, naleśniki diabelskie, Brownie bezglutenowe, tiramisu, kawa i pyszna herbata mrożona z owocami) dobrze doprawione, ładnie podane. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Wysoka pozycja na Tripie jak najbardziej zasadna, my spróbowałyśmy i się nie zawiodłyśmy :)

Dziękujemy, 117basiaj

Restauracja Sjesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sjesta? Podziel się wrażeniami!