“Polecam :)”
Restauracja Sjesta — recenzja

Restauracja Sjesta
Nr 4 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wpadłam wieczorową porą na sałatkę - nasycić czymś w miarę lekkim żołądek przed snem, wybór padł na sałatkę z grilowanym serem camembert. Pycha!!! Świeże sałaty i warzywa, doskonały sos!!!!! i rozpływający się ser - czegóż chcieć więcej, naprawdę jedna z najlepszych sałatek jakie jadłam. Miła obsługa, danie szybko podane i do tego wybitnie dobre :)

Dziękujemy, yazamann

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim ogromny plus za dania bezglutenowe w menu obiadowym jak i deserowym! Jedzenie pyszne (penne bezglutenowe ze szpinakiem w sosie śmietanowym, naleśniki diabelskie, Brownie bezglutenowe, tiramisu, kawa i pyszna herbata mrożona z owocami) dobrze doprawione, ładnie podane. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Wysoka pozycja na Tripie jak najbardziej zasadna, my spróbowałyśmy i się nie zawiodłyśmy :)

Dziękujemy, 117basiaj
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór tej restauracji był podyktowany możliwością zamówienia dań bezglutenowych. O dziwo, restauracja oferuje dużo więcej niż pospolita grillowana pierś z kurczaka. W ofercie każdy makaron mogłam zamówić w wersji bezglutenowej, a penne ze szpinakiem było strzałem w dziesiątkę, dawno nie jadłam tak smacznego makaronu. Miłym zaskoczeniem była opcja deserów bezglutenowych, a Brownie z chilli było wyśmienite. Obsługa bardzo miła, choć ceny delikatnie za wysokie. Jednak ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Dla bezglutenowców restauracja warta polecenia :)

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie dość szybko podane. Desery smaczne. Niestety frytki jak smażone drugi raz (twarde i tłuste). Surówki świeże. Sałatka trochę mała i w tej cenie u konkurencji można otrzymać coś lepszego. W tej cenie spodziewałem się czegoś lepszego.

Dziękujemy, Adam T
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Krótki czas oczekiwania i smaczne jedzenie. Wszystkim polecam ten lokal odwiedzającym Kudowę.

Dziękujemy, zofiag832

Restauracja Sjesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sjesta? Podziel się wrażeniami!