“Polecam”
Restauracja Sjesta — recenzja

Restauracja Sjesta
Nr 3 wśród 31 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 16 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Doskonale jedzenie i mila obsluga. Godne polecenia o kazdej porze dnia. Polecam

Dziękujemy, Ania K

Zrecenzowano 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Sjestę odwiedziłem rok temu z moją żoną. Uwiodły nas przepyszne makarony. W tym roku postanowiliśmy wrócić do restauracji by móc dalej degustować menu. Zamówiliśmy tym razem same zupy. Były przepyszne! Tutaj ogromna pochwała dla kucharza, bo widać ze sie zna. Niestety w tym roku obsługiwał nas młody kelner w okularach, którego obsługa była niemiła. Mieliśmy wrażenie, ze obsługuje nas z niechęcią. Po poproszeniu kelnera o rachunek, przyniósł go i rzucił na stół. Takie podejście do klienta jest wręcz niewybaczalne! W ubiegłym roku obsługiwał nas inny, również młody kelner, który w porównaniu z tym był dużo milszy i miał profesjonalne podejście do klienta. Polecamy sjestę ze względu na kuchnie, ale nad obsługą gości to lepiej popracować...

Dziękujemy, felik657
Zrecenzowano 26 lutego 2018

Świetna obsługa, człowiek czuje się odpowiednio ugoszczony i zadbany o to by nic nie brakowało. Miejsce ciepłe i przytulne, idealne po zejściu ze szlaków.

Dziękujemy, Szymon P
Zrecenzowano 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Razem z moim partnerem wybraliśmy się na obiad to Sjesty - samo miejsce bardzo nam się podobało ze względu na klimacik panujący wewnątrz, jak i lokalizację. Bardzo miła obsługa - zadałam Pani Kelnerowi pytanie odnośnie wielkości porcji dodając, że pewnie nie dam rady zjeść ;-) Zaproponował mi wtedy możliwość podania połowy porcji - dzięki temu zjadłam dwa dania:-) Żurek ekstra, z ziemniaczkami !

Dziękujemy, Pola B
Zrecenzowano 24 lutego 2018

Nie wyobrażam sobie Kudowy-Zdroju bez Sjesty. Wśród tych wszystkich śmiesznych knajpek zwanych restauracjami serwującymi ulubioną i tanią portawę Polaków jaką jest pizza, jest w tym mieście restauracja-perełka serwująca pyszne wysublimowane smaki z nienachalną Obsługą. Takie Lokale się powinno cenić i doceniać w natłoku barów i kebabowni. Polecam.

1  Dziękujemy, gregorytraveller

Restauracja Sjesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sjesta? Podziel się wrażeniami!