Zrecenzowano: 23 lipca 2019

150zł za trzyosobowy, całkiem przyjemny pokój z łazienką oraz lokalizacja bardzo dobra pod górskie wypady zdecydowanie na plus!

Info dla wędrowców:
-Kuchnia jest, sprawia dosyć przygnębiające wrażenie. Mimo to jest w pełni funkcjonalna (mikro lodówka, zlew, czajnik, kuchenka).
-Samochód można zostawić na ogrodzonym parkingu, za parking nie jest pobierana dodatkowa opłata.
-Jest miejsce na ognisko (drewno we własnym zakresie, ławki "w stanie rozpadu").
-Absolutna cisza wokół i naprawdę duża przestrzeń dokoła!

Info dla dzieciatych:
-Bramki na asfaltowym boisku odsunięte w kąt, przygniecione pniami drzew - czyli boisko jakby jest, ale nie do końca.
-Drugie boisko całkowicie zarośnięte (trawa do kolan).
-Świetlica, którą można zobaczyć na niektórych zdjęciach, albo nie istnieje, albo ktoś zapomniał nam o jej istnieniu powiedzieć.
-Plac zabaw nieco wypłowiały, porośnięty pokrzywami, piaskownica zachwaszczona.

To, co zadziwia, to absurdalnie dobre wrażenia z pobytu, biorąc pod uwagę liczbę niedociągnięć.
Obiekt sprawia wrażenie naprawdę dobrze pomyślanego ośrodka wypoczynkowego, który przeszedł remont zbyt dawno temu lub też którego niektórych elementów nikt należycie nie dogląda.

Dziękujemy, Kubson S
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2017

Teraz nie jest to już hotel, ale Centrum szkoleniowe, jednak w związku z tym, że to te same budynki, moja opinia jest taka:

Plusy:
- piękny widok z pokoju, prosto na Szczeliniec
- czysta, zadbana łazienka
- świetna baza wypadowa na Błędne Skały, Szczeliniec, wiele innych szlaków
- miła obsługa na recepcji - bezproblemowa rezerwacja
- cena
- parking pod budynkiem, bezpłatny

Minusy:
- pokój nie był sprzątany (pobyt od piątku rano do poniedziałku, południa)
- brak rolet/zasłon/firanek na oknach - łóżko było naprzeciwko okien. Plus w minusie - nie było problemu z porannym wstawaniem na szlak ;)
- bardzo malutka lodówka na cały budynek - nie można było nic włożyć do środka
- brak aneksu kuchennego/czajnika w pokoju (przepisy ppoż) - ale czajnik był we wspólnym pomieszczeniu, więc herbatę można było zrobić, zawsze to coś
- brak możliwości wyżywienia, ale można to przeżyć, w okolicy są knajpki
- brak papieru w wc - piszę na wszelki wypadek dla przyszłych gości ;)

Z ważniejszych spraw organizacyjnych - w Karłowie nie ma zasięgu tel., żadnego bankomatu i nie można płacić kartą. Jest jeden sklep, zazwyczaj czynny do godz. 18:00. Droga do Karłowa jest kręta i nieoświetlona, proponuję jazdę samochodem, kiedy jest jeszcze widno.

Podobno w budynku recepcji jest wi-fi (nie sprawdzaliśmy, bo nie chciało nam się chodzić 2 budynki dalej tylko po to, żeby sprawdzić co słychać na świecie =]), ale sprzedawcy w wiosce powiedzieli nam, że w Karłowie i Pasterce działa otwarta sieć internetowa. Nie pamiętam dokładnie, ale ma "Karlow" w nazwie, łatwo wyszukać. Trzeba zaakceptować regulamin w przeglądarce i wtedy internet działa - bardzo wolny i ograniczony czasowo i megabajtowo, ale jest. Szkoda, że dowiedzieliśmy się o tym ostatniego dnia pobytu, ale zawsze coś :D Zdarzają się też "powroty" sieci komórkowej, ale tylko jeżeli wejdzie się wyżej (Szczeliniec, Błędne Skały)

Podsumowując - jeżeli komuś nie zależy na opcji "spa", tylko na budżetowym przekimaniu się przed wyjściem na szlak, zdecydowanie polecam. My przeżyliśmy drobne niewygody i pomimo, że może się wydawać, że minusów jest wiele, nie żałujemy swojego wyboru :) A widok na Szczeliniec, kiedy prosto nad nim szaleje burza - bezcenny ;)

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017

Hotel (choć do tego miejsca pasuje raczej nocleg) wybrałem, ze względu na lokalizacje, jako bazę wypadową do wycieczek po Górach Stołowych. Było przyzwoicie, ale nic ponad to. Pokój czysty, ale mikroskopijny i urządzony po spartańsku. W budynku 2 nie ma wifi, a biorąc pod uwagę brak zasięgu w całym miasteczku jest to problem.

Na plus pomocna obsługa potrafiąca polecić ciekawy szlak czy dobre miejsce do odwiedzenia.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Krzysiek82
Zrecenzowano: 10 lutego 2015

Bardzo przyjemny hotel, z adekwatną ceną. Duży plus za salę zabaw dla dzieci, miłą obslugę i nieziemski widok. Pokój był duży, wygodnie urządzony, czysty. Mieliśmy problem z zasięgiem plusa i WiFi. Ogólnie polecamy :)

Termin pobytu: kwiecień 2014
Dziękujemy, ciasteczkowa82
Zrecenzowano: 13 stycznia 2015

Hotel urokliwy i klimatyczny, cudowny na weekend we dwoje, bez dostepu to tel kom (brak zasiegu jakiejkolwiek sieci). Świetna baza wypadowa na piesze wycieczki (szczeliniec wileki, błędne skały). Sniadania w porzadku, łazienki faktycznie małe, sauna w porzadku, sala bilardowa też:)

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, agataka2015