Zrecenzowano 10 lutego 2015

Bardzo przyjemny hotel, z adekwatną ceną. Duży plus za salę zabaw dla dzieci, miłą obslugę i nieziemski widok. Pokój był duży, wygodnie urządzony, czysty. Mieliśmy problem z zasięgiem plusa i WiFi. Ogólnie polecamy :)

• Data pobytu: kwiecień 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, ciasteczkowa82
Zrecenzowano 13 stycznia 2015

Hotel urokliwy i klimatyczny, cudowny na weekend we dwoje, bez dostepu to tel kom (brak zasiegu jakiejkolwiek sieci). Świetna baza wypadowa na piesze wycieczki (szczeliniec wileki, błędne skały). Sniadania w porzadku, łazienki faktycznie małe, sauna w porzadku, sala bilardowa też:)

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, agataka2015
Zrecenzowano 25 października 2014

Pokój standard: Zatrzymaliśmy się na 2 noce. Pokój w trakcie pobytu nie był sprzątany (kosz na śmieci nie został opróżniony). Śniadania bardzo przyzwoite a pokój przestronny, jest wifi i parking. Największy minus to to, że było nieziemsko zimno, wróciłam z przeziębieniem. W nocy mimo przykrycia się po samą szyję - marzliśmy w głowę... W ciągu dnia również pod przykryciem. Fakt, że lokalizacja jest bardzo dobra.

Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, yenn87
Zrecenzowano 22 czerwca 2014

Hotel idealny jako miejsce do pieszych wędrówek po Górach Stołowych, blisko ciekawych szlaków. W zależności od rodzaju pokoju, różnie można ocenić cały obiekt. Plusem jest lokalizacja, miła obsługa i wyjątkowo piękne i zaciszne otoczenie. Na miejscu dostępny jest duży parking oraz Wifi.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, P S
Zrecenzowano 1 marca 2014

W hotelu spędziliśmy 3 noce i nie możemy na nic narzekać
Miła obsługa. Smaczne posiłki. Czyste i przyjemne pokoje, do tego regularnie sprzątane. Serwis ok. Miejsce godne polecenia.
Dobry punkt wypadowy, ale tylko dla osób będących samochodem

• Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna M