Zrecenzowano 13 stycznia 2015

Hotel urokliwy i klimatyczny, cudowny na weekend we dwoje, bez dostepu to tel kom (brak zasiegu jakiejkolwiek sieci). Świetna baza wypadowa na piesze wycieczki (szczeliniec wileki, błędne skały). Sniadania w porzadku, łazienki faktycznie małe, sauna w porzadku, sala bilardowa też:)

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, agataka2015
Zrecenzowano 25 października 2014

Pokój standard: Zatrzymaliśmy się na 2 noce. Pokój w trakcie pobytu nie był sprzątany (kosz na śmieci nie został opróżniony). Śniadania bardzo przyzwoite a pokój przestronny, jest wifi i parking. Największy minus to to, że było nieziemsko zimno, wróciłam z przeziębieniem. W nocy mimo przykrycia się po samą szyję - marzliśmy w głowę... W ciągu dnia również pod przykryciem. Fakt, że lokalizacja jest bardzo dobra.

Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, yenn87
Zrecenzowano 22 czerwca 2014

Hotel idealny jako miejsce do pieszych wędrówek po Górach Stołowych, blisko ciekawych szlaków. W zależności od rodzaju pokoju, różnie można ocenić cały obiekt. Plusem jest lokalizacja, miła obsługa i wyjątkowo piękne i zaciszne otoczenie. Na miejscu dostępny jest duży parking oraz Wifi.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, P S
Zrecenzowano 1 marca 2014

W hotelu spędziliśmy 3 noce i nie możemy na nic narzekać
Miła obsługa. Smaczne posiłki. Czyste i przyjemne pokoje, do tego regularnie sprzątane. Serwis ok. Miejsce godne polecenia.
Dobry punkt wypadowy, ale tylko dla osób będących samochodem

• Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 17 lutego 2014

Hotel zadbany, przestronny, z miła obsługą. Dostaliśmy apartament, także pokój na 5+. Gorzej trochę wyglądają drzwi na korytarzu, ale nie sa najgorsze. Jedzenie też bez zastrzeżen. Świetne miejsce wypadowe na Strzeliniec. Minus: brak internetu (tylko w 1 miejscu ledwo można coś złapać).

• Data pobytu: kwiecień 2013, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Szkociak