Zrecenzowano 4 sierpnia 2013

Dobry hotel na weekendowy pobyt w górach, czysto i schludnie, śniadanie bardzo dobre, blisko szlaki turystyczne. Karłów to nie Polanica, więc jest jeden sklep, jedna knajpa, za to cisza i spokój. Internet nie domaga, trudno o zasięg wifi w pokoju na komórce/tablecie. Zasięgu sieci komórkowej nie ma w prawie całej wiosce.

• Data pobytu: sierpień 2013, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, wicu
Zrecenzowano 6 września 2012

Byliśmy w weekend Bożego Ciała. Powiem krutko - Przemiła obsługa, jedzenie super bardzo dużo i dobre poprostu "wypasione" zniżki w zabiegach SPA, lokalizacja bardzo dobra. Mam porównanie z Krynicą Zdrój -pensjonat POD SMREKAMI oraz Karpacz "APOLLO" . Zdecydowanie na pierwszym miejscu ADAM SPA

• Data pobytu: czerwiec 2012, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, wiktor w
Zrecenzowano 9 lutego 2012

w dniu przyjazdu pokój "niedokładnie" przygotowany (brudne lustro i krany, włosy w brodziku, zużyte żele pod prysznic), w trakcie przyjazdu pokój "niedokładnie" sprzątany (nieścielone łózka, niewynoszone śmieci poza tymi z kosza), w pokoju zimno (temp. na zew. ok. -15 st.C.), hałasujące wodą kaloryfery.

• Data pobytu: luty 2012, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, k k
Zrecenzowano 10 sierpnia 2011

Zwiedzając Góry Stołowe zatrzymałyśmy się na jedną dobę w Hotelu Karłów. Szkoda ze tylko na jedną dobę bo chciałoby się zostać tam znacznie dłużej. Otoczony jest górami i lasem. Piękna i spokojna okolica. Blisko trasy wycieczkowe. Hotel jest duży, ładny i czysty. Obsługa niezwykle miła, Panie są cały czas uśmiechnięte. Śniadanko przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokój miałyśmy przestronny, ładnie wyposażony, łazienka maleńka, ale jest w niej wszytko co potrzeba. Poza tym Hotel ma ogromny ogród z atrakcjami dla dzieci. Jedyny problem był taki ze nie ma zasięgu z telefonie, ale jak coś to w całym hotelu jest wi-fi. Mam nadzieję jeszcze tam wrócić.

• Data pobytu: sierpień 2011, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, xkarolax
Zrecenzowano 23 czerwca 2014

Wskazówka dotycząca pokojów: please be aware the hotel is located near the road, yet there are several buldings so if You prefer quiet, take the one in building in the back.
  • Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z ukochaną osobą