“Duży wybór drożdżówek ”

Piekarnia & Cukiernia Machela
Nr 32 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Opis: Od początku swojego istnienia stawia na rzemiosło, innowacyjność oraz wartości rodzinne. Nasze produkty wyróżnia świeżość i tradycyjne receptury. Towarzyszymy Wam w najważniejszych chwilach życia i staramy się, aby były one wyjątkowe. Na miejscu możecie napić się pysznej świeżo parzonej kawy. A do kawy proponujemy desery, ciasta, pączki, drożdżówki. U nas zawsze miło spędzicie czas!

Piekarnia i cukiernia. Zaskoczył mnie duży wybór różnych drożdżówek i paczkow. Nie mogłem się zdecydować. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, mmathias82
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Piekarnia & Cukiernia Machela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Piekarnia & Cukiernia Machela? Podziel się wrażeniami!