“OSY ATAKUJĄ!!!!!”
Restauracja Bazylia — recenzja

Restauracja Bazylia
Nr 15 wśród 36 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w porządku ale bardzo dużo os w restauracji. Lemoniada miała pestki a kawa była za mleczna.

Dziękujemy, juliakT307MF

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny lokal z miłą obsługą. Dania przepyszne (mogę polecić makarony, placek po węgiersku, pizze na cienkim cieście i bardzo smaczne sałatki), najlepszą recenzją jest zadowolenie córeczki-niejadka (5 lat) która zjada tam dania dla dzieci do końca i sama dziękuje obsłudze za pyszne jedzenie. Ten kto się tam uda nie będzie żałował. Ceny standardowe jak na centrum Kudowy, ale na prawdę warto. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Adam T
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na dzień dobry usłyszeliśmy, że na danie będziemy czekać ponad 40 min. Ok, świadomie postanowiliśmy zostać. Karta dość krótka, może to nawet lepiej. Zamówiliśmy placki ziemniaczane z gulaszem i szpinakiem oraz piwo czeskie. Piwo mnie nie zachwyciło, wydaje się być rozwodnione. Placki z gulaszem (cena 29 zł) smaczne, duża porcja do tego surówka. Placki ze szpinakiem (27 zł) niby 4 placki, ale bardzo tłuste, cienkie no i porcja wydaje się trochę skromna przy placach z gulaszem w podobnej cenie.

Dziękujemy, Galadriela987
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa super. Fajne klimatyczne miejsce. Czysto i schludnie. Porcje zacne. Robione na bieżąco. Polecam

Dziękujemy, kurczeno
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Bazylia zachwyciła nas bardzo dobrym jedzeniem,każde danie bardzo nam smakowało a placek po węgiersku mistrzostwo świata,obsługa bardzo miła polecam wszystkim serdecznie!

Dziękujemy, GoPlaces499423

Restauracja Bazylia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bazylia? Podziel się wrażeniami!