Muszę przyznać że pokoje są czyste i zadbane, śniadania bogate i smaczne, restauracja hotelowa bardzo dobra. Lokalizacja hotelu nie sprawia żadnych problemów z dotarciem do każdego miejsca w Kudowie.
Niestety spotkała nas również bardzo nieprzyjemna sytuacja. Mianowicie mieliśmy z żoną zarezerwowany na rocznicę pakiet "Dla zakochanych 3 dni" i w ramach tego pakietu mieliśmy otrzymać "Romantyczny seans dla dwojga w Jacuzzi solankowym z widokiem na Górę Parkową wzbogacony winem". W dniu przyjazdu (piątek) ze względu na zmęczenie poprosiliśmy o przełożenie seansu w jacuzii na następny dzień. Pani w recepcji stwierdziła grzecznie że nie będzie problemu i zapisała naszą rezerwację na sobotę godz.21. Z tym przekonaniem oczekiwaliśmy w sobotę po kolacji przed wejściem do SPA na zarezerwowany Romantyczny seans w jacuzii solankowym. Jakie było nasze zdziwienie kiedy podeszła do nas inna Pani z recepcji i stwierdziła że jacuzii jest w tym dniu zarezerwowane przez inne pary (inne pokoje) i niestety nie możemy odbyć seansu w jacuzii. Pani zaproponowałą nam jedynie w ramach zadośćuczynienia "romantyczną kąpiel w wannie z hydromasażem" z butelką wina ale bez widoków na górę parkową. Natomiast hotel policzył pełną kwotę za usługę w ramach zakupionego pakietu mimo niepełnej realizacji pakietu. Muszę przyznać że poczuliśmy się oszukani. Dlatego stwierdzam że obsługa hotelu jest beznadziejna.

Dziękujemy, Krzysztof M
Zrecenzowano: 5 września 2019

Napiszę krótko
Jedzenie ok , pokój ciemny i "duszno" ręczniki wymieniane po zgłoszeniu. Kąpiel piwna - moim zdaniem nie była piwna a borowinowa też wyglądała jak zwykła kąpiel z dodatkiem jakiegoś płynu. Trochę wprowadzono nas w błąd bo cena kąpieli borowinowej w momencie rezerwacji byla niższa a gdy już udaliśmy się na tą kąpiel okazało się że cena jest inna dlatego że jest nowa wanna i cena jest wyższa co nie powinno mieć miejsca. Pani na recepcji grzecznie przeprosiła za to i na tym koniec jaccuzi solankowe też nie było solankowe. Niewiem jak masaż ale kąpiele porażka.

Dziękujemy, Ghhhhhjhnjgghgghh
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na jak najwyższym poziomie.
Przed przybyciem Panie w recepcji za pomocą poczty elektronicznej pomogły mi zorganizować niespodziankę urodzinową dla partnera :) Pokoje,restauracja i strefa SPA super!

Dziękujemy, Stylowe
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Nasze studio 2+3 miało tak niski strop, że zastawia mnie czy jest dopuszczony do użytku. Lokum dla rodziny a tymczasem otwarcie okna przy podłodze groziło wypadnięciem dziecka. Nie zorientowaliśmy się po zdjęciach, że to aż tak nisko. Kto by się zresztą spodziewał, ze aż tak! Kilka razy zaliczyliśmy dzwon o skos. Ciemno i nisko. Reszta hotelu nawet fajny standard ale ten hobbiton nie powinien być w ogóle wynajmowany-no chyba, ze jakoś bardzo tanio a nie w regularnej cenie. Spa super i bardzo dobra obsługa. Pyszne śniadania. Ale cóż, nie tego oczekiwaliśmy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Odradzam studio pod skosami-są dramatycznie niskie.
Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na najwyższym poziomie. Pokoje czyste i eleganckie, łóżko duże i przestronne co dawało ogromny komfort wypoczynku i relaksu. Śniadania w obiekcie były pyszne. Produkty świeże, bardzo duży wybór, pyszna kawka. Wszystko to złożyło się na pobyt idealny i na pewno jest to miejsce godne polecenia dla rodzin oraz podróżujących we dwoje

Dziękujemy, arek880401