Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na jak najwyższym poziomie.
Przed przybyciem Panie w recepcji za pomocą poczty elektronicznej pomogły mi zorganizować niespodziankę urodzinową dla partnera :) Pokoje,restauracja i strefa SPA super!

Dziękujemy, Stylowe
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Nasze studio 2+3 miało tak niski strop, że zastawia mnie czy jest dopuszczony do użytku. Lokum dla rodziny a tymczasem otwarcie okna przy podłodze groziło wypadnięciem dziecka. Nie zorientowaliśmy się po zdjęciach, że to aż tak nisko. Kto by się zresztą spodziewał, ze aż tak! Kilka razy zaliczyliśmy dzwon o skos. Ciemno i nisko. Reszta hotelu nawet fajny standard ale ten hobbiton nie powinien być w ogóle wynajmowany-no chyba, ze jakoś bardzo tanio a nie w regularnej cenie. Spa super i bardzo dobra obsługa. Pyszne śniadania. Ale cóż, nie tego oczekiwaliśmy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Odradzam studio pod skosami-są dramatycznie niskie.
Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na najwyższym poziomie. Pokoje czyste i eleganckie, łóżko duże i przestronne co dawało ogromny komfort wypoczynku i relaksu. Śniadania w obiekcie były pyszne. Produkty świeże, bardzo duży wybór, pyszna kawka. Wszystko to złożyło się na pobyt idealny i na pewno jest to miejsce godne polecenia dla rodzin oraz podróżujących we dwoje

Dziękujemy, arek880401
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Ciężko jest nawet znaleźć słowa, którymi można opisać to, jak bardzo nam się podobał pobyt w Willi SPA Scaliano. Obsługa przesympatyczna i profesjonalna, jedzenie doskonałe, standard cudowny. Kawa tak pyszna, że nie mieliśmy z Mężem najmniejszej ochoty iść do żadnej kawiarni w mieście :) Lubimy wyjeżdżać, byliśmy w różnych miejscach zarówno w Polsce jak i poza krajem, ale pobyt w Kudowie wysunął się na pierwsze miejsce i bardzo długo tak pozostanie, jeśli w ogóle kiedykolwiek je opuści :)

Bardzo dziękujemy, nasza podróż poślubna była idealna :)!
I tak jak obiecaliśmy - widzimy się za rok :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, m_derenowska
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

W Scaliano SPa jest wszystko czego potrzeba, aby się zrelaksować i odpocząć. Bardzo miła obsługa i doskonała masażystka. Relaks w polskich górach na najwyższym poziomie, a do tego wspaniała restauracja z jakościową wołowiną.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, rejdekg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JohnCoffe, Dyrektor generalny, SPA ScalianoOdpowiedź udzielona 23 maja 2019

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i najwyższą ocenę. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie