Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, fajny aqua park. W hotelu znajduje się wiele atrakcji dla dzieci: sala zabaw, basen zewnętrzny, brodzik, zjeżdżalnia, basen z kulkami. Pokoje nie są duże ale komfortowo urządzone. Jest duży darmowy parking. Aqua park z saunami to duży plus podobnie jak położenie prawie w samym centrum. Jedzonko jest na prawdę dobre a takiej chińszczyzny dawno nie jadłem. Na minus kolejki do kawy (prawdziwa mielona), pokoje mogłyby być dokładniej sprzątane oraz to, że 3 letni syn podczas wycieczek ciągle pytał kiedy wrócimy do hotelu :) Był to już mój drugi pobyt w ty hotelu (wcześniej w 2012) i był bardzo udany. Na pewno tam znowu wrócę.

Dziękujemy, Maciej P
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel typowo rodzinny, jeśli chcesz mieć spokoj to go po prostu unikaj.Pokój czysty, ładny, łózko wygodne, kilka poduszek do wyboru. Szlafroki w pokojach.
Restauracja serwuje bufet z szerokim wachlarzem posiłków. Bardzo ładnie polożony.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polceam te od strony basenu na najwyższych piętrach .
Dziękujemy, Wioletta N
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Hotel nie spełnia standardu 4 gwiazdek, max. 3: fatalny serwis sprzątający, który jedynie zostawia w pokoju ręczniki (jeżeli wcześniej się o to poprosi) i poprawia kołdrę na łóżku, łazienka nie sprzątana ani razu podczas 6-dniowego pobytu, pierwszego dnia zastałam brudne szklanki po poprzednich gościach; w restauracji: brudne obrusy, klejąca podłoga, brudne pokrycia krzeseł, jedzenie tłuste - pomimo pakietu wakacyjnego (śniadania plus obiadokolacje) żywiliśmy się głównie poza hotelem; basen fajny, ale czystość również pozostawia wiele do życzenia (stojąca woda, włosy na płytkach, niemiły zapach); ogólna ocena: hotel wymaga remontu (stare łazienki, brudne wykładziny w pokojach). Na plus: ładny teren, pokoje rodzinne, duży parking.

1  Dziękujemy, Vacation575499
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy z dziećmi w hotelu 6 dni. Cena nie była wysoka, nie spodziewałam się zatem luksusów. Pokój wymaga odświeżenia, jednak ma wszystko czego potrzeba. Ogromnym minusem, zdecydowanie poniżej standardu 4 gwiazdkowe hotelu, jest fakt, że pokój nie był sprzatnięty ani raz podczas tych 6 dni. Panie pokojowe dokładały mini kosmetyków i wody (naprawdę można się bez tego obyć), ale ani razu nie umyły umywalki, podłogi w łazience czy kabiny. Nikt nie zauważył, że mydło w dozowniku przy umywalce się skończyło czy że warto złączyć klipsami pojedyńcze łóżka, żeby utworzyły małżeńskie. Zapewne można o to poprosić w recepcji, ale w hotelu 4* człowiek nie chce o wszystko prosić. Zastrzeżenia mam także co do czystości sali restauracyjnej-raz dziennie wymieniane białe obrusy już po pierwszych jedzących były uplamione i z okuchami. Nikt tych okruchów nie zbierał, chyba, że na wyraźne (!) życzenie. Podłoga w restauracji lepiła się podczas każdego posiłku. Nawet najsmaczniejsze jedzenie źle smakuje w takich warunkach. Samo jedzenie było smaczne i z dobrych składników, niestety kilka razy musiałam prosić o dołożenie podstawowych produktów, np. chleba czy owoców. Sala restauracyjna jest duża, jednak tak rozwiązana, że regularnie trzeba czekać na wolny/uprzątnięty z talerzy stolik. Słabo rozwiązany dostęp do porannej kawy- są dwa wolne ekspresy, w godzinach szczytu robi się kolejka, czasem na 15 min. Widać, że brakuje doświadczonych, zaangażowanych pracowników.
Na plus - fajny teren, dużo atrakcji (sala zabaw, duży basen, plac zabaw).
Hotel z dużym potencjałem- albo musi przejść dużą przemianę (i podnieść ceny, jeśli jest taka potrzeba) , albo zdecydować się na zostanie ośrodkiem wypoczynkowym, nie zawyżając sobie standardu.

Dziękujemy, Ewa D
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Na plus basen, śniadania, czystość pokojów, wiele różnych atrakcji dla dzieci.
Na minus obsługa. Jedna Pani przez telefon mówi, że data vouchera jest od momentu wysłania, po czym inna Pani wysyła z terminem wcześniejszym! Takich niedomówień było jeszcze więcej.
Innym razem - nie mogliśmy przyjechać (dziecko w szpitalu), niestety zaliczka nie do zwrotu mimo próśb. Wrócili połowę po setkach meili.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Bogdan P