“Miło i przyjemnie”
Etcetera Restro Bar — recenzja

Etcetera Restro Bar
Nr 26 wśród 31 Restauracje (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 2 września 2017

Świetne miejsce na dobrą kawę i deser w miłym towarzystwie, przy fajnej muzyczce. Obsługa sprawna, na zamówione desery i kawę nie trzeba czekać długo. Ogródek letni bardzo stylowy, wnętrze sprawia na mnie wrażenie bałaganu. Sernik pod wiśnią bardzo smaczny, leśne tiramisu do zjedzenia. Kawa rewelacyjna. Do lokalu można wejść z psem!

Dziękujemy, 64romir

Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia jest bardziej nowoczesna niż większość miejsc w Parku Zdrojowym. Spory wybór alkoholi. Dobra kawa. Można miło spędzić wieczór. Szczególnie na dworze na kanapach. Miła obsługa. Czasami czeka się dłużej na zamówienie, ale to dlatego że czasami jest tam po prostu spory ruch. Polecam. Byłam 3x w ciągu tygodnia.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Siedzimy sobie przy parku. Gra mila muzyczyka. Lody desery kawa bardzo przyzwoite. Mila obsluga. Resto bar. Jest i rest i bar. Mi pasuje. Gdy jestem skupiony na rodzinie a nie na sobie bar jest super. Jest tlem bardzo milym dla wspolnego czasu. Polecam!

Dziękujemy, Pawel S
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Restauracja wygląda bardzo ładnie i to jest bardzo złudne wrażenie. Poza wyglądem nic dobrego tam nie ma. Obsługa katastrofa, nie wiedzą co mają robić i jak. Nie znają podstawy podstaw kelnerstwa. Nie potrafią podać menu ani potraw. Krzątają się bez sensu po restauracji. Są to jakieś dzieciaki przyjęte do pracy przypadkowo chyba... Jedzenie bardzo złe. Zupa cebulowa to woda z cebulą, bez przypraw, bez czegokolwiek więcej. Krewetki w spaghetti nie oczyszczone, z ogonami, z jelitem z odchodami w srodku. Pizza byle jaka. Żurek chyba zrobiony z rosołu, pływały kości od kurczaka. Masakra kulinarna. Szkoda kasy i czasu.

Dziękujemy, Malina S
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wchodzę z rodziną do kawiarni i na dzień dobry dostają minus. Z trzech osób z obsługi nikt nie raczył się przywitać. Potem było już tylko gorzej. Usiedliśmy przy stoliku i czas na menu. Może nie jest zbyt rozbudowane, ale jest w czym wybrać. Problem leży jednak w tym, że nie było nam dane spróbować ich specjałów. Tęczowy kelner przechadzał się koło stolika kilkukrotnie, nic. Raz nawet nawiązałem kontakt wzrokowy - NIC! Byliśmy niewidzialni! Po ponad 20 minutach olewania przez personel wyszliśmy (podkreślam, że nie było dużo klientów!) Nie polecam nikomu. Nie dajcie się zwieść ładnemu wystrojowi. Do tego brudne stoły.

Dziękujemy, Donnie B

Etcetera Restro Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Etcetera Restro Bar? Podziel się wrażeniami!