Kudowa Zdrój

“Lody !!”
Caffe Sissi — recenzja

Caffe Sissi
Nr 1 wśród 3 Desery (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lody własnej produkcji od 1993 roku, nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak wyraźnym smakiem. Lody robione na miejscu, bardzo dużo smaków wiec jest w czym wybierać.

Dziękujemy, matiusk2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Dyrektor generalny, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Dobra obsługa oraz strefa dla niepalących z przemiłą atmosferą. Pyszne kawy mrożone, a do tego bardzo smaczne desery!

Dziękujemy, Mila W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Właściciel, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wspaniala kawa i lody. Magiczne, cudowne miejsce. Obsługa bardzo miła i fachowa. Kawa najlepsza na świecie. Pozdrowienia z Olsztyna

Dziękujemy, sebacbr

Dziękujemy bardzo :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, jedzenie pyszne polecam wszystkim którzy chcą zjeść coś na słodko z drugą połówką

Dziękujemy, Sadboy666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Kierownik, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Ślicznie dziękujemy! :) :)

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Niby najlepsza kawiarnia w Kudowie... ale mam niedosyt. Do jakości dań nie mam zastrzeżeń: torcik bezowy, koktajle, kawy, lody, lemoniady - smaczne, ładnie podane. ALE toaleta - kompletna porażka! No nie może tak być, że w lokalu pretendującym do miana eleganckiego tak okropnie wygląda i ŚMIERDZIAŁA toaleta. I nie, nie jest to winą gości - weszliśmy do Sisi zaraz po otwarciu, byłam na pewno jednym z pierwszych użytkowników owego 'przybytku' - nie było mydła, jakiegoś odświeżacza powietrza chociażby a zapach - no obrzydliwy :(

Dziękujemy, yazamann

Caffe Sissi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Sissi? Podziel się wrażeniami!