“Świetny lokal”
Caffe Sissi — recenzja

Caffe Sissi
Nr 1 wśród 3 Desery (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Dobra obsługa oraz strefa dla niepalących z przemiłą atmosferą. Pyszne kawy mrożone, a do tego bardzo smaczne desery!

Dziękujemy, Mila W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Właściciel, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wspaniala kawa i lody. Magiczne, cudowne miejsce. Obsługa bardzo miła i fachowa. Kawa najlepsza na świecie. Pozdrowienia z Olsztyna

Dziękujemy, sebacbr

Dziękujemy bardzo :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, jedzenie pyszne polecam wszystkim którzy chcą zjeść coś na słodko z drugą połówką

Dziękujemy, Sadboy666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Kierownik, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Ślicznie dziękujemy! :) :)

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Niby najlepsza kawiarnia w Kudowie... ale mam niedosyt. Do jakości dań nie mam zastrzeżeń: torcik bezowy, koktajle, kawy, lody, lemoniady - smaczne, ładnie podane. ALE toaleta - kompletna porażka! No nie może tak być, że w lokalu pretendującym do miana eleganckiego tak okropnie wygląda i ŚMIERDZIAŁA toaleta. I nie, nie jest to winą gości - weszliśmy do Sisi zaraz po otwarciu, byłam na pewno jednym z pierwszych użytkowników owego 'przybytku' - nie było mydła, jakiegoś odświeżacza powietrza chociażby a zapach - no obrzydliwy :(

Dziękujemy, yazamann
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Kawa i deserek przepyszne randka udała się w 100%. Obsługa również bardzo pomocna - szczerze polecam wszystkim! Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce.

Dziękujemy, karolina_antos

Caffe Sissi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Sissi? Podziel się wrażeniami!