“Gorzkie rozczarowanie”
Caffe Sissi — recenzja

Caffe Sissi
Nr 1 wśród 3 Desery (Kudowa Zdrój)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety informacja o możliwości zamówienia dania bezglutenowe go bardzo myląca, a przynajmniej obsługujący nas kelner nic na ten temat nie wiedział i niczego innego nie zaproponował. Na pytanie, czy można zamówić deser lodowy w mniejszej porcji, stwierdził, że nie ma takiej możliwości. Po dłuższej rozmowie poinformował nas, że owszem w wybranym przez nas deserze może być mniej gałek lodów, ale cena pozostaje bez zmian. Ceny w menu wysokie, jednak nie jesteśmy w stanie ocenić, czy adekwatne do jakości. Zmieniliśmy lokal.

Dziękujemy, Katarzyna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Właściciel, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Witamy.
Bardzo przykro Nam, że jest Pani rozczarowana.
Nie mamy w obowiązku posiadać produktów nie zawierających glutenu, a dostaliśmy ocenę właśnie za ich brak.
Posiadamy gotowe kompozycję, oczywiście można także skomponować sobie samemu.

Jeśli kiedyś będzie Pani kolejny raz, serdecznie zapraszamy, bo ceny są wprost proporcjonaln e do najwyższej jakości usług jakie reprezentujemy.

Pozdrawiamy :))

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Miałem ostatnio okazję wybrać się z dziewczyną na kawę do tej słynnej Cafe Sissi. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Desery rewelacyjne. Kawa, jak sie okazuje z własnej palarni, nie do porównania ze "sklepową". Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Na każde pytanie dostałem odpowiedź zanim zdążyłem zapytać. No cud, miód i orzeszki. Polecam każdemu!

Dziękujemy, kubakuba97
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Właściciel, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Kawiarnia o najwyższym standardzie. Przepyszne desery. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługujący moją 4-osobową rodzinkę kelner Dawid.

Dziękujemy, tomasz_petarda

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

W kawiarni są przepyszne desery oraz kawa, profesjonalna obsługa. W busie natomiast gofry świeżutke. Polecam bardzo. Na pewno jeszcze tu wrócę

Dziękujemy, Ewa B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Badi C, Kierownik, Caffe SissiOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce, z dobrą lokalizacja. Pyszna aromatyczna kawa, miła obsługa, mega duże porcje.
Polecam

Dziękujemy, Kdynu

Caffe Sissi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Sissi? Podziel się wrażeniami!